ActivăSRL

CADASTOUR SRL

Str. Ecaterina Varga, Orş. Panciu, Jud. Vrancea

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
18774730
Reg. Com.
J2006000457390
Înființată
16 iunie 2006
Vechime
20 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
1,2 mil. lei
Profit net 2025
501 lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.06.2006

Rezumat

Pe scurt

CADASTOUR SRL (CUI 18774730) este o societate cu răspundere limitată activă din Panciu, județul Vrancea, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,18 mil. lei (+8,5% față de 2024) și un profit net de 501 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18774730
Nr. Reg. Com.
J2006000457390
EUID
ROONRC.J2006000457390
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
16 iunie 2006
Vechime
20 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ecaterina Varga, Orş. Panciu, Jud. Vrancea

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PE••• O•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+8,5% față de 2024

1.180.088 RON

2024: 1.087.653 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 250.487 RONAnul 2018: 321.364 RONAnul 2019: 326.531 RONAnul 2020: 350.903 RONAnul 2021: 615.601 RONAnul 2022: 677.081 RONAnul 2023: 829.434 RONAnul 2024: 1.087.653 RONAnul 2025: 1.180.088 RON

Profit net 2025

-92,1% față de 2024

501 RON

2024: 6.347 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -41.417 RONAnul 2017: -133.742 RONAnul 2018: -60.351 RONAnul 2019: 2.371 RONAnul 2020: 41.753 RONAnul 2021: 112.287 RONAnul 2022: 50.637 RONAnul 2023: 15.193 RONAnul 2024: 6.347 RONAnul 2025: 501 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    501 lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    829 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    677 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    616 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    351 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    327 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    321 mii lei
    Profit net
    -60 mii lei
    Angajați
    7
  • 2017

    Cifra de afaceri
    250 mii lei
    Profit net
    -134 mii lei
    Angajați
    10
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,32Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 32% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
46%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/457/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CADASTOUR SRL

Este CADASTOUR SRL activă?

Da. CADASTOUR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CADASTOUR SRL?

Cifra de afaceri a CADASTOUR SRL în 2025 a fost de 1.180.088 lei (1,18 mil. lei), în creștere cu 8,5% față de 2024.

Ce profit a avut CADASTOUR SRL în 2025?

În 2025, CADASTOUR SRL a înregistrat un profit net de 501 lei.

Ce activitate are CADASTOUR SRL?

Activitatea principală a CADASTOUR SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul CADASTOUR SRL?

CADASTOUR SRL are sediul social la adresa Str. Ecaterina Varga, Orș. Panciu, Jud. Vrancea.

CADASTOUR SRL este plătitoare de TVA?

Da. CADASTOUR SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CADASTOUR SRL are datorii la ANAF?

Nu. CADASTOUR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CADASTOUR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].