ActivăSRL

CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L.

Str. Mare Nr. 211, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
44536508
Reg. Com.
J08/1915/2021
Înființată
2 iulie 2021
Vechime
5 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
64 mii lei
Profit net 2025
-12 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.07.2021

Rezumat

Pe scurt

CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44536508) este o societate cu răspundere limitată activă din Zărnești, județul Brașov, înființată în 2021. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 63.700 lei (+54% față de 2024) și o pierdere netă de 11.957 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44536508
Nr. Reg. Com.
J08/1915/2021
EUID
ROONRC.J8/1915/2021
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
2 iulie 2021
Vechime
5 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mare Nr. 211, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CA••• SIL••• VIO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+54,1% față de 2024

63.700 RON

2024: 41.340 RON

025k50k75k100k20212022202320242025Anul 2021: 8.000 RONAnul 2022: 83.200 RONAnul 2023: 53.500 RONAnul 2024: 41.340 RONAnul 2025: 63.700 RON

Profit net 2025

-591,5% față de 2024

-11.957 RON

2024: 2.433 RON

-15k-10k-5k05k20212022202320242025Anul 2021: -4.450 RONAnul 2022: 1.072 RONAnul 2023: 1.314 RONAnul 2024: 2.433 RONAnul 2025: -11.957 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    83 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-19%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 18,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,25Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 25% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
406%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

406% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1915/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L.

Este CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 63.700 lei, în creștere cu 54% față de 2024.

Ce profit a avut CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 11.957 lei.

Ce activitate are CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L.?

CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Mare Nr. 211, Orș. Zărnești, Jud. Brașov, 505800.

CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].