Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CAB. MEDMUN SRL (CUI 19097789) este o societate cu răspundere limitată activă din Miercurea Ciuc, județul Harghita, înființată în 2006. Activitatea principală este Alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (CAEN 7487).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 310.140 lei (+22% față de 2024) și un profit net de 221.962 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 189.312 lei |
| 2017 | 206.771 lei |
| 2018 | 287.606 lei |
| 2019 | 232.793 lei |
| 2020 | - |
| 2021 | 47.954 lei |
| 2022 | 203.619 lei |
| 2023 | 207.262 lei |
| 2024 | 254.295 lei |
| 2025 | 310.140 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 310.140 | 254.295 | 207.262 | 203.619 | 47.954 | - | 232.793 | 287.606 | 206.771 | 189.312 |
| Profit net | 221.962 | 218.998 | 185.549 | 164.693 | 41.262 | 0 | 191.128 | 146.091 | 110.878 | 114.811 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 71.900 | 71.900 | 71.900 | 71.900 | 71.900 | 71.900 | 180.882 | 180.882 | 71.900 | 71.900 |
| Active circulante | 740.519 | 491.340 | 292.306 | 178.962 | 549.991 | 498.013 | 586.829 | 408.943 | 442.526 | 289.187 |
| Stocuri | - | - | - | - | -4.608 | -4.608 | - | - | -4.608 | -4.608 |
| Creanțe | 116.718 | 115.060 | 109.598 | 130.231 | 117.495 | 117.911 | 165.301 | 140.567 | 126.810 | 112.946 |
| Datorii | 25.024 | 2.594 | 8.976 | 82.684 | 56.526 | 55.116 | 0 | 13.242 | 84.585 | 42.125 |
| Capitaluri proprii | 791.402 | 569.440 | 350.442 | 164.893 | 565.905 | 524.643 | 767.292 | 576.164 | 430.595 | 319.716 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 29,59 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
3,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CAB. MEDMUN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CAB. MEDMUN SRL în 2025 a fost de 310.140 lei, în creștere cu 22% față de 2024.
În 2025, CAB. MEDMUN SRL a înregistrat un profit net de 221.962 lei.
Activitatea principală a CAB. MEDMUN SRL este Alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (CAEN 7487).
CAB. MEDMUN SRL are sediul social la adresa Str. HARGHITA Nr. 5, Sc. A, Ap. 3, Municipiul Miercurea Ciuc, Jud. Harghita.
Nu. CAB. MEDMUN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CAB. MEDMUN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].