C & M HAINE STYLE SRL Funcțiune SRL

Înființată 23.09.2016
NICOLAE TITULESCU Nr. 27, INCAPEREA 2, Municipiul Lugoj, Jud. Timiş, 305500 4779, Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie

Prezentare

Pe scurt

C & M HAINE STYLE SRL (CUI 36558564) este o societate cu răspundere limitată activă din Lugoj, județul Timiș, înființată în 2016. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN 4779).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 79.145 lei (+8,7% față de 2024) și o pierdere netă de 1.186 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
79,1 miilei
+8,7%, față de 2024
Profit net 2025
−1.186lei
−316,8%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
-1,5%
Capital social
200lei
Vechime
10ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201616.517 lei
201756.622 lei
201842.724 lei
201958.339 lei
202027.565 lei
202142.111 lei
202248.505 lei
202357.019 lei
202472.782 lei
202579.145 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri79.14572.78257.01948.50542.11127.56558.33942.72456.62216.517
Profit net-1.186547-6.848-7.717-9.949-14.591-9.544-21.326-9.7063.586
Număr mediu de angajați111111111-
Active imobilizate---------872
Active circulante11.25812.51915.11114.08918.24421.08823.79931.90240.05027.039
Stocuri11.06112.28714.84713.99117.63820.96023.75931.83939.96726.896
Creanțe----------
Datorii12.24493.45294.59186.72283.15976.05364.17462.73349.55624.125
Capitaluri proprii-986-80.933-79.480-72.633-64.915-54.965-40.375-30.831-9.5063.786
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Slab
-1,5% Față de anul anterior: în scădere

Firma a pierdut 1,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,92 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 92% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
109% Față de anul anterior: în scădere

109% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 23.09.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
36558564
Nr. Reg. Com.
J2016002630352
EUID
ROONRC.J2016002630352
Cod CAEN principal
4779, Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
Data înființării
23 septembrie 2016
Vechime
10 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
NICOLAE TITULESCU Nr. 27, INCAPEREA 2, Municipiul Lugoj, Jud. Timiş, 305500
Domiciliu fiscal
Str. Nicolae Titulescu Nr. 27, INCAPEREA 2, Mun. Lugoj, Jud. Timiş, 305500

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0755••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • ••• MA•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2016
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2630/2016. ONRC
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre C & M HAINE STYLE SRL

Este C & M HAINE STYLE SRL activă?

Da. C & M HAINE STYLE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a C & M HAINE STYLE SRL?

Cifra de afaceri a C & M HAINE STYLE SRL în 2025 a fost de 79.145 lei, în creștere cu 8,7% față de 2024.

Ce profit a avut C & M HAINE STYLE SRL în 2025?

În 2025, C & M HAINE STYLE SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.186 lei.

Ce activitate are C & M HAINE STYLE SRL?

Activitatea principală a C & M HAINE STYLE SRL este Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN 4779).

Unde are sediul C & M HAINE STYLE SRL?

C & M HAINE STYLE SRL are sediul social la adresa NICOLAE TITULESCU Nr. 27, INCAPEREA 2, Municipiul Lugoj, Jud. Timiș, 305500.

C & M HAINE STYLE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. C & M HAINE STYLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

C & M HAINE STYLE SRL are datorii la ANAF?

Nu. C & M HAINE STYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre C & M HAINE STYLE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].