ActivăSRL

C&I INFUSION S.R.L.

Bld. Republicii Nr. 1, Bl. 1, Ap. 15, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş, 430221

CAEN 9622: Activități de tratament și înfrumusețare

CUI
40869577
Reg. Com.
J2019000901242
Înființată
28 martie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
44 mii lei
Profit net 2025
3 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.03.2019

Rezumat

Pe scurt

C&I INFUSION S.R.L. (CUI 40869577) este o societate cu răspundere limitată activă din Baia Mare, județul Maramureș, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 44.070 lei (+25% față de 2024) și un profit net de 3.462 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40869577
Nr. Reg. Com.
J2019000901242
EUID
ROONRC.J2019000901242
Cod CAEN principal
9622 - Activități de tratament și înfrumusețare
Data înființării
28 martie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Republicii Nr. 1, Bl. 1, Ap. 15, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş, 430221

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CI••• FLOR••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+25,4% față de 2024

44.070 RON

2024: 35.140 RON

025k50k75k100k2019202020212022202320242025Anul 2019: 17.049 RONAnul 2020: 80.306 RONAnul 2021: 36.056 RONAnul 2022: 45.025 RONAnul 2023: 34.190 RONAnul 2024: 35.140 RONAnul 2025: 44.070 RON

Profit net 2025

-10,2% față de 2024

3.462 RON

2024: 3.857 RON

-60k-40k-20k020k2019202020212022202320242025Anul 2019: -40.864 RONAnul 2020: -53.107 RONAnul 2021: 890 RONAnul 2022: 6.518 RONAnul 2023: 1.874 RONAnul 2024: 3.857 RONAnul 2025: 3.462 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    890 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    -53 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,17Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 17% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
141%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

141% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/901/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre C&I INFUSION S.R.L.

Este C&I INFUSION S.R.L. activă?

Da. C&I INFUSION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a C&I INFUSION S.R.L.?

Cifra de afaceri a C&I INFUSION S.R.L. în 2025 a fost de 44.070 lei, în creștere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut C&I INFUSION S.R.L. în 2025?

În 2025, C&I INFUSION S.R.L. a înregistrat un profit net de 3.462 lei.

Ce activitate are C&I INFUSION S.R.L.?

Activitatea principală a C&I INFUSION S.R.L. este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

Unde are sediul C&I INFUSION S.R.L.?

C&I INFUSION S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Republicii Nr. 1, Bl. 1, Ap. 15, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureș, 430221.

C&I INFUSION S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. C&I INFUSION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

C&I INFUSION S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. C&I INFUSION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre C&I INFUSION S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].