ActivăSRL

C&D INVCONS SRL

Str. Duiliu Zamfirescu Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4110: Dezvoltare (promovare) imobiliară

CUI
21393921
Reg. Com.
J12/1345/2007
Înființată
19 martie 2007
Vechime
19 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2024
2,0 mil. lei
Profit net 2024
404 mii lei
Angajați 2024
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.03.2007

Rezumat

Pe scurt

C&D INVCONS SRL (CUI 21393921) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 4110).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 2,03 mil. lei (+25% față de 2023) și un profit net de 403.659 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21393921
Nr. Reg. Com.
J12/1345/2007
EUID
ROONRC.J12/1345/2007
Cod CAEN principal
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
Data înființării
19 martie 2007
Vechime
19 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Duiliu Zamfirescu Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • OLT••• DI••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+25,1% față de 2023

2.033.415 RON

2023: 1.625.461 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 13.154 RONAnul 2016: 540 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 3.959.669 RONAnul 2019: 450 RONAnul 2020: 468.636 RONAnul 2021: 3.316.777 RONAnul 2022: 21.247 RONAnul 2023: 1.625.461 RONAnul 2024: 2.033.415 RON

Profit net 2024

+140,8% față de 2023

403.659 RON

2023: 167.635 RON

-500k0500k1 mil2 mil2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 1 RONAnul 2016: 99.479 RONAnul 2017: -22.751 RONAnul 2018: 1.430.986 RONAnul 2019: 83.394 RONAnul 2020: 420.106 RONAnul 2021: 93.780 RONAnul 2022: -51.620 RONAnul 2023: 167.635 RONAnul 2024: 403.659 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    404 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    168 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    -52 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3,3 mil. lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    469 mii lei
    Profit net
    420 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    450 lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    4,0 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    540 lei
    Profit net
    99 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
20%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,20Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,20 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
14%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

14% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Schimbarea denumirii

    C&D ACCOUNTING SRL → C&D INVCONS SRL

  6. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1345/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre C&D INVCONS SRL

Este C&D INVCONS SRL activă?

Da. C&D INVCONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a C&D INVCONS SRL?

Cifra de afaceri a C&D INVCONS SRL în 2024 a fost de 2.033.415 lei (2,03 mil. lei), în creștere cu 25% față de 2023.

Ce profit a avut C&D INVCONS SRL în 2024?

În 2024, C&D INVCONS SRL a înregistrat un profit net de 403.659 lei.

Ce activitate are C&D INVCONS SRL?

Activitatea principală a C&D INVCONS SRL este Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 4110).

Unde are sediul C&D INVCONS SRL?

C&D INVCONS SRL are sediul social la adresa Str. Duiliu Zamfirescu Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

C&D INVCONS SRL este plătitoare de TVA?

Da. C&D INVCONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

C&D INVCONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. C&D INVCONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre C&D INVCONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].