RadiatăSRL

C & C TINY SOFT SRL-D

Str. Gloriei Nr. 24, Bl. 315, Ap. 1, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500138

CAEN 6311: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CUI
30574897
Reg. Com.
J08/1291/2012
Înființată
22 august 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2017
0 lei
Profit net 2017
-2 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 05.02.2019

Rezumat

Pe scurt

C & C TINY SOFT SRL-D (CUI 30574897) a fost o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 2012 și radiată în 2019. Activitatea principală era Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).

Ultimul bilanț, din 2017, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 1.638 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30574897
Nr. Reg. Com.
J08/1291/2012
EUID
ROONRC.J8/1291/2012
Cod CAEN principal
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Data înființării
22 august 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gloriei Nr. 24, Bl. 315, Ap. 1, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500138

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • GE••• CAME•••
  • TODIREN••• EL••• MIHA•••
  • TODIREN••• EL••• MIHA••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2017, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2017

-100,0% față de 2016

0 RON

2016: 2.200 RON

020k40k60k201220132014201520162017Anul 2012: 17.017 RONAnul 2013: 39.884 RONAnul 2014: 43.035 RONAnul 2015: 657 RONAnul 2016: 2.200 RONAnul 2017: 0 RON

Profit net 2017

-181,3% față de 2016

-1.638 RON

2016: 2.014 RON

-20k020k40k60k201220132014201520162017Anul 2012: 14.048 RONAnul 2013: 37.572 RONAnul 2014: 40.450 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 2.014 RONAnul 2017: -1.638 RON

Evoluție pe ani

  • 2017

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    657 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2017

Marjă netăIndisponibil
—
2013201420152016

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
13,91Față de anul anterior: în creștere
20132014201520162017

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 13,91 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
7,2%Față de anul anterior: în scădere
20132014201520162017

7,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2015, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2018

    Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990

  5. Stare nouă la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2012 - 2016)
  1. 2016

    Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2015, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  2. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1291/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre C & C TINY SOFT SRL-D

Este C & C TINY SOFT SRL-D activă?

Nu. C & C TINY SOFT SRL-D a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Ce profit a avut C & C TINY SOFT SRL-D în 2017?

În 2017, C & C TINY SOFT SRL-D a înregistrat o pierdere netă de 1.638 lei.

Ce activitate avea C & C TINY SOFT SRL-D?

Activitatea principală a C & C TINY SOFT SRL-D era Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).

Unde avea sediul C & C TINY SOFT SRL-D?

C & C TINY SOFT SRL-D avea sediul social la adresa Str. Gloriei Nr. 24, Bl. 315, Ap. 1, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500138.

C & C TINY SOFT SRL-D are datorii la ANAF?

Nu. C & C TINY SOFT SRL-D nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre C & C TINY SOFT SRL-D

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].