Marjă netă
SlabFirma a pierdut 102,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
C & C MOVING SRL (CUI 24436873) a fost o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 2008 și radiată în 2023. Activitatea principală era Manipulări (CAEN 5224).
Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 60.389 lei (+38% față de 2018) și o pierdere netă de 61.700 lei, cu 4 angajați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | 46.953 lei |
| 2011 | 74.792 lei |
| 2012 | 109.180 lei |
| 2013 | 77.108 lei |
| 2014 | 46.723 lei |
| 2015 | 63.933 lei |
| 2016 | 78.154 lei |
| 2017 | 57.587 lei |
| 2018 | 43.821 lei |
| 2019 | 60.389 lei |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 60.389 | 43.821 | 57.587 | 78.154 | 63.933 | 46.723 | 77.108 | 109.180 | 74.792 | 46.953 |
| Profit net | -61.700 | -100.416 | -80.241 | -49.745 | 1 | 14.971 | -6.171 | 16.503 | 1.668 | -5.699 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 5 | 6 | - | 1 | 0 | 0 | 1 | - |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 11.713 | 12.047 | 11.538 | 2.792 | 3.350 | 0 | 0 | - |
| Active circulante | 92.741 | 77.961 | 89.007 | 73.215 | 100.202 | 51.078 | 30.515 | 37.147 | 22.236 | 15.396 |
| Stocuri | 0 | 0 | 13.540 | 13.540 | 15.284 | 4.666 | 759 | 1.812 | 1.177 | - |
| Creanțe | 88.302 | 78.169 | 74.282 | 48.255 | 27.430 | 22.989 | 24.753 | 27.915 | 20.728 | 15.356 |
| Datorii | 310.463 | 233.983 | 156.326 | 60.627 | 37.848 | 27.570 | 22.536 | 19.647 | 21.239 | 16.067 |
| Capitaluri proprii | -217.350 | -155.650 | -55.234 | 25.007 | 74.752 | 26.300 | 11.329 | 17.500 | 997 | -671 |
Firma a pierdut 102,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 30% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
333% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată din 28.03.2023. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. C & C MOVING SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
Cifra de afaceri a C & C MOVING SRL în 2019 a fost de 60.389 lei, în creștere cu 38% față de 2018.
În 2019, C & C MOVING SRL a înregistrat o pierdere netă de 61.700 lei.
Conform bilanțului pe 2019, C & C MOVING SRL a avut în medie 4 angajați (față de 4 angajați în 2018).
Activitatea principală a C & C MOVING SRL era Manipulări (CAEN 5224).
C & C MOVING SRL avea sediul social la adresa Str. Lînii Nr. 56, Bl. I 28, Ap. 1, Municipiul Brașov, Jud. Brașov.
Nu. C & C MOVING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].