Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 40,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
C & C GRAIN SRL (CUI 26967855) este o societate cu răspundere limitată din Loc. Predeal, Oraș Predeal, județul Brașov, înființată în 2010. Activitatea principală este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510). Activitatea firmei este suspendată.
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 60.044 lei (-62% față de 2024) și un profit net de 24.179 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 0 lei |
| 2017 | 23.815 lei |
| 2018 | 95.744 lei |
| 2019 | 170.585 lei |
| 2020 | 195.839 lei |
| 2021 | 130.612 lei |
| 2022 | 186.965 lei |
| 2023 | 231.547 lei |
| 2024 | 159.690 lei |
| 2025 | 60.044 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 60.044 | 159.690 | 231.547 | 186.965 | 130.612 | 195.839 | 170.585 | 95.744 | 23.815 | 0 |
| Profit net | 24.179 | 8.093 | -54.555 | 75.854 | 60.780 | 116.570 | 124.002 | 59.096 | 21.600 | 0 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 60.578 | 27.020 | 391.180 | 658.600 | 580.271 | 505.563 | 385.522 | 261.379 | 200.064 | 177.750 |
| Stocuri | 755 | - | - | 653 | 10.008 | - | - | - | 1.300 | - |
| Creanțe | - | - | - | 185.070 | 167.249 | 160.573 | 160.086 | 165.785 | 152.820 | 152.820 |
| Datorii | 57.327 | 47.947 | 4.139 | 217.004 | 214.528 | 200.600 | 197.129 | 196.988 | 194.769 | 194.055 |
| Capitaluri proprii | 3.251 | -20.927 | 387.041 | 441.596 | 365.743 | 304.963 | 188.393 | 64.391 | 5.295 | -16.305 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 40,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,06 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
95% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. Activitatea C & C GRAIN SRL este suspendată.
Cifra de afaceri a C & C GRAIN SRL în 2025 a fost de 60.044 lei, în scădere cu 62% față de 2024.
În 2025, C & C GRAIN SRL a înregistrat un profit net de 24.179 lei.
Activitatea principală a C & C GRAIN SRL este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).
C & C GRAIN SRL are sediul social la adresa CĂLUGĂRENI Nr. 5, Loc. Predeal, Oraș Predeal, Jud. Brașov.
Nu. C & C GRAIN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. C & C GRAIN SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].