Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 43 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
C & A ARIEȘUL S.R.L. (CUI 32650265) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Chișoda, Comuna Giroc, județul Timiș, înființată în 2014. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 382.345 lei (+121% față de 2024) și un profit net de 164.508 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 31.300 lei |
| 2015 | 123.478 lei |
| 2019 | 299.503 lei |
| 2020 | 269.427 lei |
| 2021 | 195.278 lei |
| 2022 | 288.677 lei |
| 2023 | 352.309 lei |
| 2024 | 172.800 lei |
| 2025 | 382.345 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 382.345 | 172.800 | 352.309 | 288.677 | 195.278 | 269.427 | 299.503 | 123.478 | 31.300 |
| Profit net | 164.508 | -120.164 | 59.783 | 14.599 | -22.114 | 192.180 | 255.605 | 6 | -25.574 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | - | 6 |
| Active imobilizate | 14.026 | 16.282 | 25.242 | 46.666 | 68.089 | 44.356 | - | - | - |
| Active circulante | 69.119 | 4.719 | 54.735 | 75.650 | 42.708 | 799.263 | 684.448 | 136.776 | 24.056 |
| Stocuri | 182 | - | - | 142 | 142 | - | - | 4.303 | 7.903 |
| Creanțe | 5.207 | 3.337 | 25.898 | 12.499 | 5.500 | 3.390 | 1.756 | 1.109 | 1.473 |
| Datorii | 33.047 | 135.410 | 19.201 | 12.810 | 15.890 | 8.028 | 3.069 | 66.101 | 49.430 |
| Capitaluri proprii | 50.098 | -114.409 | 60.776 | 109.506 | 94.907 | 835.591 | 643.411 | 32.707 | -25.374 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 43 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,09 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. C & A ARIEȘUL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a C & A ARIEȘUL S.R.L. în 2025 a fost de 382.345 lei, în creștere cu 121% față de 2024.
În 2025, C & A ARIEȘUL S.R.L. a înregistrat un profit net de 164.508 lei.
Activitatea principală a C & A ARIEȘUL S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
C & A ARIEȘUL S.R.L. are sediul social la adresa NICOLAE FIRU Nr. 112, Sat Chișoda, Comuna Giroc, Jud. Timiș, 307221.
Nu. C & A ARIEȘUL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. C & A ARIEȘUL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].