ActivăSRL

BY ZONE SRL

Str. Pablo Picasso Nr. 12, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400096

CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CUI
26243534
Reg. Com.
J12/2205/2009
Înființată
20 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2015
21 mii lei
Profit net 2015
0 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.11.2009

Rezumat

Pe scurt

BY ZONE SRL (CUI 26243534) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2009. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 21.231 lei (+148% față de 2014), fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26243534
Nr. Reg. Com.
J12/2205/2009
EUID
ROONRC.J12/2205/2009
Cod CAEN principal
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Data înființării
20 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Pablo Picasso Nr. 12, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400096

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LAKA••• FERE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2015, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2015

+148,1% față de 2014

21.231 RON

2014: 8.558 RON

050k100k150k2009201020112012201320142015Anul 2009: 0 RONAnul 2010: 112.553 RONAnul 2011: 44.264 RONAnul 2012: 82.870 RONAnul 2013: 32.292 RONAnul 2014: 8.558 RONAnul 2015: 21.231 RON

Profit net 2015

+100,0% față de 2014

0 RON

2014: -14.166 RON

-20k020k40k2009201020112012201320142015Anul 2009: -973 RONAnul 2010: 29.668 RONAnul 2011: 4.538 RONAnul 2012: -13.054 RONAnul 2013: -18.028 RONAnul 2014: -14.166 RONAnul 2015: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2015

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2012

    Cifra de afaceri
    83 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    3
  • 2011

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2010

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -973 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2015

Marjă netăAtenție
0%Față de anul anterior: în creștere
20112012201320142015

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,66Față de anul anterior: în creștere
20112012201320142015

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,66 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
18%Față de anul anterior: în scădere
20112012201320142015

18% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2017

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2205/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BY ZONE SRL

Este BY ZONE SRL activă?

Da. BY ZONE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BY ZONE SRL?

Cifra de afaceri a BY ZONE SRL în 2015 a fost de 21.231 lei, în creștere cu 148% față de 2014.

Ce profit a avut BY ZONE SRL în 2015?

În 2015, BY ZONE SRL a încheiat anul fără profit și fără pierdere.

Ce activitate are BY ZONE SRL?

Activitatea principală a BY ZONE SRL este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

Unde are sediul BY ZONE SRL?

BY ZONE SRL are sediul social la adresa Str. Pablo Picasso Nr. 12, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400096.

BY ZONE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BY ZONE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BY ZONE SRL are datorii la ANAF?

Nu. BY ZONE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BY ZONE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].