ActivăSRL

BUSE SRL

Aleea Chimiei Nr. 5, Bl. 4 B, Et. 3, Ap. 8, Mun. Ploieşti, Jud. Prahova

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
15285461
Reg. Com.
J29/431/2003
Înființată
12 martie 2003
Vechime
23 de ani, 7 luni
Profit net 2025
-173 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.03.2003

Rezumat

Pe scurt

BUSE SRL (CUI 15285461) este o societate cu răspundere limitată activă din Ploiești, județul Prahova, înființată în 2003. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 173 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15285461
Nr. Reg. Com.
J29/431/2003
EUID
ROONRC.J29/431/2003
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
12 martie 2003
Vechime
23 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Chimiei Nr. 5, Bl. 4 B, Et. 3, Ap. 8, Mun. Ploieşti, Jud. Prahova

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • B••• GABRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

2024: 318 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 175.729 RONAnul 2017: 243.091 RONAnul 2018: 352.343 RONAnul 2019: 257.865 RONAnul 2020: 1.369 RONAnul 2021: 939 RONAnul 2022: 904 RONAnul 2023: 549 RONAnul 2024: 318 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

-4425,0% față de 2024

-173 RON

2024: 4 RON

-150k-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -109.090 RONAnul 2017: -36.229 RONAnul 2018: -85.447 RONAnul 2019: -57.493 RONAnul 2020: 3 RONAnul 2021: -4.196 RONAnul 2022: -1.038 RONAnul 2023: -132 RONAnul 2024: 4 RONAnul 2025: -173 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -173 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    318 lei
    Profit net
    4 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    549 lei
    Profit net
    -132 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    904 lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    939 lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    3 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    258 mii lei
    Profit net
    -57 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    352 mii lei
    Profit net
    -85 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    243 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    176 mii lei
    Profit net
    -109 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
2021202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,08Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 7,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.315%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

1.315% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2015

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2011

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/431/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BUSE SRL

Este BUSE SRL activă?

Da. BUSE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut BUSE SRL în 2025?

În 2025, BUSE SRL a înregistrat o pierdere netă de 173 lei.

Ce activitate are BUSE SRL?

Activitatea principală a BUSE SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul BUSE SRL?

BUSE SRL are sediul social la adresa Aleea Chimiei Nr. 5, Bl. 4 B, Et. 3, Ap. 8, Mun. Ploiești, Jud. Prahova.

BUSE SRL este plătitoare de TVA?

Da. BUSE SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

BUSE SRL are datorii la ANAF?

Nu. BUSE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BUSE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].