Marjă netă
SlabFirma a pierdut 79,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
BUSE CONSTRUCT INVEST SRL (CUI 19125714) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 2006. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 141.570 lei (-51% față de 2024) și o pierdere netă de 113.099 lei, cu 5 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 142.838 lei |
| 2017 | 181.800 lei |
| 2018 | 284.511 lei |
| 2019 | 245.212 lei |
| 2020 | 216.304 lei |
| 2021 | 290.200 lei |
| 2022 | 142.980 lei |
| 2023 | 222.900 lei |
| 2024 | 289.760 lei |
| 2025 | 141.570 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 141.570 | 289.760 | 222.900 | 142.980 | 290.200 | 216.304 | 245.212 | 284.511 | 181.800 | 142.838 |
| Profit net | -113.099 | 23.368 | 32.820 | -74.050 | 52.746 | 46.438 | 87.228 | 122.010 | 89.867 | 46.140 |
| Număr mediu de angajați | 5 | 5 | 3 | 5 | 5 | 3 | 3 | 2 | 3 | 6 |
| Active imobilizate | 170.365 | 175.000 | 204.780 | 235.644 | 270.624 | 130.604 | 165.584 | 21.883 | - | - |
| Active circulante | 176.347 | 181.524 | 109.781 | 51.089 | 80.460 | 199.700 | 306.042 | 195.016 | 120.286 | 58.203 |
| Stocuri | 64.637 | 54.594 | 40.642 | 40.642 | 40.642 | 59.049 | 59.030 | 40.642 | 61.946 | 51.732 |
| Creanțe | 91.339 | 80.996 | 21.837 | 13 | 46 | 46 | 820 | - | - | 686 |
| Datorii | 160.752 | 50.227 | 18.666 | 25.052 | 14.129 | 15.780 | 174.541 | 7.042 | 8.439 | 11.823 |
| Capitaluri proprii | 187.141 | 306.583 | 296.041 | 263.220 | 337.270 | 314.524 | 297.085 | 209.857 | 111.847 | 46.380 |
Firma a pierdut 79,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,10 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. BUSE CONSTRUCT INVEST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a BUSE CONSTRUCT INVEST SRL în 2025 a fost de 141.570 lei, în scădere cu 51% față de 2024.
În 2025, BUSE CONSTRUCT INVEST SRL a înregistrat o pierdere netă de 113.099 lei.
Activitatea principală a BUSE CONSTRUCT INVEST SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
BUSE CONSTRUCT INVEST SRL are sediul social la adresa Str. Jiblea Nr. 19, București Sectorul 5, Jud. București.
Nu. BUSE CONSTRUCT INVEST SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. BUSE CONSTRUCT INVEST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].