ActivăSRL

BURMI GLASS S.R.L.

Str. Secăriei Nr. 157, Orş. Comarnic, Jud. Prahova, 105700

CAEN 2512: Fabricarea de uși și ferestre din metal

CUI
18205629
Reg. Com.
J29/2553/2005
Înființată
9 decembrie 2005
Vechime
20 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
218 mii lei
Profit net 2025
61 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.12.2005

Rezumat

Pe scurt

BURMI GLASS S.R.L. (CUI 18205629) este o societate cu răspundere limitată activă din Comarnic, județul Prahova, înființată în 2005. Activitatea principală este Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN 2512).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 218.104 lei (+33% față de 2024) și un profit net de 61.244 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18205629
Nr. Reg. Com.
J29/2553/2005
EUID
ROONRC.J29/2553/2005
Cod CAEN principal
2512 - Fabricarea de uși și ferestre din metal
Data înființării
9 decembrie 2005
Vechime
20 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Secăriei Nr. 157, Orş. Comarnic, Jud. Prahova, 105700

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0244••••••
  • 0244••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MI••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+32,6% față de 2024

218.104 RON

2024: 164.506 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 44.950 RONAnul 2017: 46.990 RONAnul 2018: 96.765 RONAnul 2019: 120.680 RONAnul 2020: 116.365 RONAnul 2021: 65.305 RONAnul 2022: 126.910 RONAnul 2023: 90.613 RONAnul 2024: 164.506 RONAnul 2025: 218.104 RON

Profit net 2025

+298,7% față de 2024

61.244 RON

2024: -30.826 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -29.150 RONAnul 2017: -9.367 RONAnul 2018: 12.035 RONAnul 2019: 46.397 RONAnul 2020: 27.667 RONAnul 2021: -19.062 RONAnul 2022: -4.011 RONAnul 2023: -73.854 RONAnul 2024: -30.826 RONAnul 2025: 61.244 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    218 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    -74 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    116 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    121 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    -29 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
28%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,08Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 8,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.207%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

1.207% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/2553/2005, sub denumirea BURMI GLASS SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BURMI GLASS S.R.L.

Este BURMI GLASS S.R.L. activă?

Da. BURMI GLASS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BURMI GLASS S.R.L.?

Cifra de afaceri a BURMI GLASS S.R.L. în 2025 a fost de 218.104 lei, în creștere cu 33% față de 2024.

Ce profit a avut BURMI GLASS S.R.L. în 2025?

În 2025, BURMI GLASS S.R.L. a înregistrat un profit net de 61.244 lei.

Ce activitate are BURMI GLASS S.R.L.?

Activitatea principală a BURMI GLASS S.R.L. este Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN 2512).

Unde are sediul BURMI GLASS S.R.L.?

BURMI GLASS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Secăriei Nr. 157, Orș. Comarnic, Jud. Prahova, 105700.

BURMI GLASS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. BURMI GLASS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BURMI GLASS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. BURMI GLASS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BURMI GLASS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].