ActivăSRL

BUNGSEB CONSTRUCT SRL

Str. Moliere Nr. 6, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410555

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
37796033
Reg. Com.
J05/1684/2017
Înființată
20 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
1,4 mil. lei
Profit net 2025
-24 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.06.2017

Rezumat

Pe scurt

BUNGSEB CONSTRUCT SRL (CUI 37796033) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2017. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,41 mil. lei (-9,9% față de 2024) și o pierdere netă de 23.733 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37796033
Nr. Reg. Com.
J05/1684/2017
EUID
ROONRC.J5/1684/2017
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
20 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Moliere Nr. 6, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410555

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0748••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BUN••• SEBAST••• DO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-9,9% față de 2024

1.405.887 RON

2024: 1.560.196 RON

01 mil2 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 233.491 RONAnul 2019: 499.618 RONAnul 2020: 558.087 RONAnul 2021: 1.348.122 RONAnul 2022: 1.536.274 RONAnul 2023: 1.601.309 RONAnul 2024: 1.560.196 RONAnul 2025: 1.405.887 RON

Profit net 2025

-192,5% față de 2024

-23.733 RON

2024: 25.646 RON

-200k-100k0100k200k20182019202020212022202320242025Anul 2018: -4.867 RONAnul 2019: 44.678 RONAnul 2020: 84.434 RONAnul 2021: 89.756 RONAnul 2022: -121.985 RONAnul 2023: 119.791 RONAnul 2024: 25.646 RONAnul 2025: -23.733 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    120 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    -122 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    90 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    558 mii lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    500 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-1,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 1,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,58Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 58% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
97%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

97% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1684/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BUNGSEB CONSTRUCT SRL

Este BUNGSEB CONSTRUCT SRL activă?

Da. BUNGSEB CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BUNGSEB CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a BUNGSEB CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 1.405.887 lei (1,41 mil. lei), în scădere cu 9,9% față de 2024.

Ce profit a avut BUNGSEB CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, BUNGSEB CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 23.733 lei.

Ce activitate are BUNGSEB CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a BUNGSEB CONSTRUCT SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul BUNGSEB CONSTRUCT SRL?

BUNGSEB CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Moliere Nr. 6, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410555.

BUNGSEB CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. BUNGSEB CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

BUNGSEB CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. BUNGSEB CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BUNGSEB CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].