ActivăSRL

BULIV CONSTRUCT SRL

Str. GHIMBAVULUI Nr. 31, Sat Hălchiu Com. Hălchiu, Jud. Braşov

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
24189056
Reg. Com.
J2008001927081
Înființată
14 iulie 2008
Vechime
18 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
323 mii lei
Profit net 2025
-18 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 20.07.2020

Rezumat

Pe scurt

BULIV CONSTRUCT SRL (CUI 24189056) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Hălchiu, județul Brașov, înființată în 2008. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 323.312 lei (+23% față de 2024) și o pierdere netă de 17.665 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24189056
Nr. Reg. Com.
J2008001927081
EUID
ROONRC.J2008001927081
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
14 iulie 2008
Vechime
18 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. GHIMBAVULUI Nr. 31, Sat Hălchiu Com. Hălchiu, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0730••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BUD••• LI••• COS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+23,0% față de 2024

323.312 RON

2024: 262.819 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 158.180 RONAnul 2021: 459.969 RONAnul 2022: 480.469 RONAnul 2023: 261.854 RONAnul 2024: 262.819 RONAnul 2025: 323.312 RON

Profit net 2025

-205,3% față de 2024

-17.665 RON

2024: -5.787 RON

-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 7.448 RONAnul 2021: 10.587 RONAnul 2022: 2.071 RONAnul 2023: -31.625 RONAnul 2024: -5.787 RONAnul 2025: -17.665 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    323 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    263 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    262 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    480 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    460 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    158 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-5,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 5,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,58Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 58% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
151%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

151% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  5. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  6. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1927/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BULIV CONSTRUCT SRL

Este BULIV CONSTRUCT SRL activă?

Da. BULIV CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BULIV CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a BULIV CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 323.312 lei, în creștere cu 23% față de 2024.

Ce profit a avut BULIV CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, BULIV CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 17.665 lei.

Ce activitate are BULIV CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a BULIV CONSTRUCT SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul BULIV CONSTRUCT SRL?

BULIV CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. GHIMBAVULUI Nr. 31, Sat Hălchiu Com. Hălchiu, Jud. Brașov.

BULIV CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. BULIV CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

BULIV CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. BULIV CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BULIV CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].