ActivăSRL

BUENABI SRL

Str. Mircea cel Bătrân Nr. 11A, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500193

CAEN 8230: Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CUI
37951854
Reg. Com.
J08/2070/2017
Înființată
12 iulie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
1,8 mil. lei
Profit net 2025
670 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.07.2017

Rezumat

Pe scurt

BUENABI SRL (CUI 37951854) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN 8230).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,78 mil. lei (+117% față de 2024) și un profit net de 670.463 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37951854
Nr. Reg. Com.
J08/2070/2017
EUID
ROONRC.J2017002070081
Cod CAEN principal
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Data înființării
12 iulie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mircea cel Bătrân Nr. 11A, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500193

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ISTU••• BIA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+117,2% față de 2024

1.777.629 RON

2024: 818.377 RON

01 mil2 mil3 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 41.558 RONAnul 2019: 1.033.641 RONAnul 2020: 1.581.997 RONAnul 2021: 481.758 RONAnul 2022: 2.015.731 RONAnul 2023: 1.210.926 RONAnul 2024: 818.377 RONAnul 2025: 1.777.629 RON

Profit net 2025

+58,7% față de 2024

670.463 RON

2024: 422.367 RON

0500k1 mil2 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 2.183 RONAnul 2019: 593.442 RONAnul 2020: 956.763 RONAnul 2021: 111.106 RONAnul 2022: 1.240.202 RONAnul 2023: 468.144 RONAnul 2024: 422.367 RONAnul 2025: 670.463 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    670 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    818 mii lei
    Profit net
    422 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    468 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    482 mii lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    957 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    593 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
38%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,22Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
21%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2070/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BUENABI SRL

Este BUENABI SRL activă?

Da. BUENABI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BUENABI SRL?

Cifra de afaceri a BUENABI SRL în 2025 a fost de 1.777.629 lei (1,78 mil. lei), în creștere cu 117% față de 2024.

Ce profit a avut BUENABI SRL în 2025?

În 2025, BUENABI SRL a înregistrat un profit net de 670.463 lei.

Ce activitate are BUENABI SRL?

Activitatea principală a BUENABI SRL este Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN 8230).

Unde are sediul BUENABI SRL?

BUENABI SRL are sediul social la adresa Str. Mircea cel Bătrân Nr. 11A, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500193.

BUENABI SRL este plătitoare de TVA?

Da. BUENABI SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

BUENABI SRL are datorii la ANAF?

Nu. BUENABI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BUENABI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].