ActivăSRL

BUDY MONTANA SRL

Aleea 1 Păstorului Nr. 7, Loc. Fratoştiţa Orş. Filiaşi, Jud. Dolj, 205304

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
38414565
Reg. Com.
J16/2757/2017
Înființată
27 octombrie 2017
Vechime
8 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
303 mii lei
Profit net 2025
-104 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.10.2017

Rezumat

Pe scurt

BUDY MONTANA SRL (CUI 38414565) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Fratoștița Orș. Filiași, județul Dolj, înființată în 2017. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 303.433 lei (-25% față de 2024) și o pierdere netă de 103.767 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38414565
Nr. Reg. Com.
J16/2757/2017
EUID
ROONRC.J16/2757/2017
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
27 octombrie 2017
Vechime
8 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea 1 Păstorului Nr. 7, Loc. Fratoştiţa Orş. Filiaşi, Jud. Dolj, 205304

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • M••• CONSTAN••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-25,5% față de 2024

303.433 RON

2024: 407.265 RON

0200k400k600k20172019202020212022202320242025Anul 2017: 17.188 RONAnul 2019: 345.129 RONAnul 2020: 268.351 RONAnul 2021: 156.250 RONAnul 2022: 378.602 RONAnul 2023: 347.565 RONAnul 2024: 407.265 RONAnul 2025: 303.433 RON

Profit net 2025

-194,1% față de 2024

-103.767 RON

2024: 110.278 RON

-200k-100k0100k200k20172019202020212022202320242025Anul 2017: 971 RONAnul 2019: 14.933 RONAnul 2020: 11.280 RONAnul 2021: -12.011 RONAnul 2022: -15.282 RONAnul 2023: -16.397 RONAnul 2024: 110.278 RONAnul 2025: -103.767 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    303 mii lei
    Profit net
    -104 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    407 mii lei
    Profit net
    110 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    348 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    379 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    345 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    971 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-34%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 34,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,40Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 40% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
101%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

101% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/2757/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BUDY MONTANA SRL

Este BUDY MONTANA SRL activă?

Da. BUDY MONTANA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BUDY MONTANA SRL?

Cifra de afaceri a BUDY MONTANA SRL în 2025 a fost de 303.433 lei, în scădere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut BUDY MONTANA SRL în 2025?

În 2025, BUDY MONTANA SRL a înregistrat o pierdere netă de 103.767 lei.

Ce activitate are BUDY MONTANA SRL?

Activitatea principală a BUDY MONTANA SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul BUDY MONTANA SRL?

BUDY MONTANA SRL are sediul social la adresa Aleea 1 Păstorului Nr. 7, Loc. Fratoștița Orș. Filiași, Jud. Dolj, 205304.

BUDY MONTANA SRL este plătitoare de TVA?

Da. BUDY MONTANA SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

BUDY MONTANA SRL are datorii la ANAF?

Nu. BUDY MONTANA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BUDY MONTANA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].