ActivăSRL

BUDVA SRL

Str. George Topîrceanu Nr. 9, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410088

CAEN 4333: Lucrări de pardosire și placare a pereților

CUI
16773029
Reg. Com.
J2004001683053
Înființată
17 septembrie 2004
Vechime
22 de ani
Cifra de afaceri 2025
242 mii lei
Profit net 2025
22 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.09.2004

Rezumat

Pe scurt

BUDVA SRL (CUI 16773029) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2004. Activitatea principală este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 241.965 lei (+10% față de 2024) și un profit net de 21.630 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16773029
Nr. Reg. Com.
J2004001683053
EUID
ROONRC.J2004001683053
Cod CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
Data înființării
17 septembrie 2004
Vechime
22 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. George Topîrceanu Nr. 9, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410088

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PEC••• JA••• LAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+10,4% față de 2024

241.965 RON

2024: 219.257 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 229.198 RONAnul 2017: 132.092 RONAnul 2018: 112.000 RONAnul 2019: 101.400 RONAnul 2020: 182.145 RONAnul 2021: 413.157 RONAnul 2022: 576.272 RONAnul 2023: 261.665 RONAnul 2024: 219.257 RONAnul 2025: 241.965 RON

Profit net 2025

-23,4% față de 2024

21.630 RON

2024: 28.223 RON

010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 9.584 RONAnul 2017: 5.545 RONAnul 2018: 2.859 RONAnul 2019: 11.036 RONAnul 2020: 18.687 RONAnul 2021: 10.098 RONAnul 2022: 14.668 RONAnul 2023: 16.747 RONAnul 2024: 28.223 RONAnul 2025: 21.630 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    242 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    262 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    576 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    413 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    182 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    229 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
8,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,90Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,90 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
35%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1683/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BUDVA SRL

Este BUDVA SRL activă?

Da. BUDVA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BUDVA SRL?

Cifra de afaceri a BUDVA SRL în 2025 a fost de 241.965 lei, în creștere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut BUDVA SRL în 2025?

În 2025, BUDVA SRL a înregistrat un profit net de 21.630 lei.

Ce activitate are BUDVA SRL?

Activitatea principală a BUDVA SRL este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Unde are sediul BUDVA SRL?

BUDVA SRL are sediul social la adresa Str. George Topîrceanu Nr. 9, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410088.

BUDVA SRL este plătitoare de TVA?

Da. BUDVA SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

BUDVA SRL are datorii la ANAF?

Nu. BUDVA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BUDVA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].