Marjă netă
SlabFirma a pierdut 4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
BUCORA TEAM SRL (CUI 30394152) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2012. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 229.613 lei (+0,7% față de 2024) și o pierdere netă de 9.105 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 260.333 lei |
| 2017 | 350.525 lei |
| 2018 | 148.715 lei |
| 2019 | 253.446 lei |
| 2020 | 101.019 lei |
| 2021 | 166.408 lei |
| 2022 | 215.604 lei |
| 2023 | 233.620 lei |
| 2024 | 228.109 lei |
| 2025 | 229.613 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 229.613 | 228.109 | 233.620 | 215.604 | 166.408 | 101.019 | 253.446 | 148.715 | 350.525 | 260.333 |
| Profit net | -9.105 | 19.367 | -29.595 | 12.584 | 18.431 | -44.620 | -54.083 | -117.484 | -29.624 | -58.592 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | - | 2 |
| Active imobilizate | 3.166 | 3.166 | 3.166 | 3.166 | 3.369 | 17.859 | 42.861 | 68.012 | 77.240 | - |
| Active circulante | 10.493 | 29.247 | 19.420 | 49.996 | 45.024 | 47.538 | 107.064 | 96.492 | 182.054 | 304.186 |
| Stocuri | 6.327 | 5.727 | 6.896 | 37.825 | 39.723 | 42.594 | 53.384 | 81.735 | 96.561 | 228.032 |
| Creanțe | 2.187 | 17.944 | 10.075 | 11.664 | 4.974 | 4.576 | 51.823 | 6.459 | 56.060 | 52.385 |
| Datorii | 308.797 | 318.446 | 327.986 | 328.968 | 337.141 | 372.576 | 413.235 | 374.939 | 350.903 | 365.553 |
| Capitaluri proprii | -295.138 | -286.033 | -305.400 | -275.806 | -288.748 | -307.179 | -262.559 | -208.476 | -90.991 | -61.367 |
Firma a pierdut 4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 3,4% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2.261% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. BUCORA TEAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a BUCORA TEAM SRL în 2025 a fost de 229.613 lei, în creștere cu 0,7% față de 2024.
În 2025, BUCORA TEAM SRL a înregistrat o pierdere netă de 9.105 lei.
Activitatea principală a BUCORA TEAM SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
BUCORA TEAM SRL are sediul social la adresa BORȘA Nr. 18, Bl. 2I, Sc. 4, Et. 4, Ap. 58, București Sectorul 1, Jud. București, 14177.
Da. BUCORA TEAM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. BUCORA TEAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].