BUBU - BEBE SRL Radiată SRL

Înființată 21.10.2011
Str. CRISTOFOR COLUMB Nr. 53, INCAPEREA 2, Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Jud. Timiş, 307160 4771, Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

Prezentare

Pe scurt

BUBU - BEBE SRL (CUI 29255711) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, județul Timiș, înființată în 2011 și radiată în 2019. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 9.927 lei (+91% față de 2013) și un profit net de 807 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2017
0lei
Profit net 2017
0lei
Angajați 2017
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
15ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2011-2017
Cifra de afaceri
AnValoare
201121.805 lei
201229.670 lei
20135.192 lei
20149.927 lei
20150 lei
20160 lei
20170 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2017201620152014201320122011
Cifra de afaceri0009.9275.19229.67021.805
Profit net000807-1.796-27.767-1.209
Număr mediu de angajați00-0232
Active imobilizate5185185185185623.4503.969
Active circulante19.74919.74919.74921.74525.44820.86925.731
Stocuri16.57716.57716.57716.57722.86818.61723.505
Creanțe3.1723.1723.1725.1681.9961.473385
Datorii50.01150.01150.01152.00756.56153.09530.709
Capitaluri proprii-29.744-29.744-29.744-29.744-30.551-28.776-1.009
Ultimul bilanț: 2017. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2017

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,39 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 39% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
247% Față de anul anterior: stabil

247% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 22.08.2019

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
29255711
Nr. Reg. Com.
J35/2338/2011
EUID
ROONRC.J35/2338/2011
Cod CAEN principal
4771, Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Data înființării
21 octombrie 2011
Vechime
15 ani
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2017)
Adresă sediu
Str. CRISTOFOR COLUMB Nr. 53, INCAPEREA 2, Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Jud. Timiş, 307160
Domiciliu fiscal
Str. Cristofor Columb Nr. 53, INCAPEREA 2, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Jud. Timiş, 307160

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0744••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • MACO••• IO••• MIR•••Administrator
  • MACO••• VALEN••• GHEOR•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2019
  1. Stări încheiate la ONRC Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2014
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2012
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2011
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2338/2011. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre BUBU - BEBE SRL

Este BUBU - BEBE SRL activă?

Nu. BUBU - BEBE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Care este cifra de afaceri a BUBU - BEBE SRL?

Cifra de afaceri a BUBU - BEBE SRL în 2014 a fost de 9.927 lei, în creștere cu 91% față de 2013.

Ce profit a avut BUBU - BEBE SRL în 2014?

În 2014, BUBU - BEBE SRL a înregistrat un profit net de 807 lei.

Ce activitate avea BUBU - BEBE SRL?

Activitatea principală a BUBU - BEBE SRL era Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

Unde avea sediul BUBU - BEBE SRL?

BUBU - BEBE SRL avea sediul social la adresa Str. CRISTOFOR COLUMB Nr. 53, INCAPEREA 2, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Jud. Timiș, 307160.

BUBU - BEBE SRL are datorii la ANAF?

Nu. BUBU - BEBE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BUBU - BEBE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].