BRR BARB CONSTRUCT SRL Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 05.07.2017
CAMERA 1, Sat Pădureni, Comuna Pădureni, Jud. Timiş, 307236 4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Prezentare

Pe scurt

BRR BARB CONSTRUCT SRL (CUI 37900389) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Pădureni, Comuna Pădureni, județul Timiș, înființată în 2017. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 463.762 lei (-59% față de 2024) și un profit net de 28.803 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
463,8 miilei
−59,3%, față de 2024
Profit net 2025
28,8 miilei
−83,9%, față de 2024
Angajați 2025
2
−60,0%, față de 2024
Marjă netă
6,2%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
20179.509 lei
201851.490 lei
2019143.044 lei
2020150.215 lei
2021228.126 lei
2022960.354 lei
2023807.662 lei
20241.139.977 lei
2025463.762 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri463.7621.139.977807.662960.354228.126150.215143.04451.4909.509
Profit net28.803178.850126.776297.4174.75055.67545.10523.1684.627
Număr mediu de angajați25554231-
Active imobilizate243.495192.313273.575273.655367.94738.00030.000--
Active circulante718.160653.369397.674230.88997.17910.76020.77319.1085.112
Stocuri315.882163.23557.149----1.2651.265
Creanțe423.201426.796287.535205.50989.169----
Datorii392.791199.621204.038164.109421.96110.3455.468367285
Capitaluri proprii686.324663.521484.671357.89560.62555.87545.30518.7414.827
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
6,2% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,2 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
1,83 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,83 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
36% Față de anul anterior: în creștere

36% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 05.07.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37900389
Nr. Reg. Com.
J35/2877/2017
EUID
ROONRC.J35/2877/2017
Cod CAEN principal
4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
5 iulie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
CAMERA 1, Sat Pădureni, Comuna Pădureni, Jud. Timiş, 307236
Domiciliu fiscal
CAMERA 1, Sat Pădureni Com. Pădureni, Jud. Timiş, 307236

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0762••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • B••• IO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2023
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2022
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2877/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre BRR BARB CONSTRUCT SRL

Este BRR BARB CONSTRUCT SRL activă?

Da. BRR BARB CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BRR BARB CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a BRR BARB CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 463.762 lei, în scădere cu 59% față de 2024.

Ce profit a avut BRR BARB CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, BRR BARB CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 28.803 lei.

Ce activitate are BRR BARB CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a BRR BARB CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul BRR BARB CONSTRUCT SRL?

BRR BARB CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa CAMERA 1, Sat Pădureni, Comuna Pădureni, Jud. Timiș, 307236.

BRR BARB CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. BRR BARB CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

BRR BARB CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. BRR BARB CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BRR BARB CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].