ActivăSRL

BRONCOM R.B. SRL

Cal. Feldioarei Nr. 88, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 4763: Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

CUI
32528277
Reg. Com.
J2013001798083
Înființată
28 noiembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
5,9 mil. lei
Profit net 2025
276 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.11.2013

Rezumat

Pe scurt

BRONCOM R.B. SRL (CUI 32528277) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2013. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN 4763).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,9 mil. lei (+56% față de 2024) și un profit net de 275.679 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32528277
Nr. Reg. Com.
J2013001798083
EUID
ROONRC.J2013001798083
Cod CAEN principal
4763 - Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
Data înființării
28 noiembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Feldioarei Nr. 88, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BOTE••• R••• DUMI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+56,4% față de 2024

5.900.007 RON

2024: 3.771.648 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 167.018 RONAnul 2017: 208.465 RONAnul 2018: 165.067 RONAnul 2019: 1.943.654 RONAnul 2020: 4.985.740 RONAnul 2021: 4.594.347 RONAnul 2022: 3.672.997 RONAnul 2023: 4.123.462 RONAnul 2024: 3.771.648 RONAnul 2025: 5.900.007 RON

Profit net 2025

+124,1% față de 2024

275.679 RON

2024: 122.989 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 9.917 RONAnul 2017: 18.216 RONAnul 2018: 28.941 RONAnul 2019: 11.137 RONAnul 2020: 306.848 RONAnul 2021: 364.712 RONAnul 2022: 11.064 RONAnul 2023: 113.677 RONAnul 2024: 122.989 RONAnul 2025: 275.679 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    5,9 mil. lei
    Profit net
    276 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3,8 mil. lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4,1 mil. lei
    Profit net
    114 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,7 mil. lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4,6 mil. lei
    Profit net
    365 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    5,0 mil. lei
    Profit net
    307 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
4,7%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
1,00Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 100% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
88%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

88% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1798/2013.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BRONCOM R.B. SRL

Este BRONCOM R.B. SRL activă?

Da. BRONCOM R.B. SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BRONCOM R.B. SRL?

Cifra de afaceri a BRONCOM R.B. SRL în 2025 a fost de 5.900.007 lei (5,9 mil. lei), în creștere cu 56% față de 2024.

Ce profit a avut BRONCOM R.B. SRL în 2025?

În 2025, BRONCOM R.B. SRL a înregistrat un profit net de 275.679 lei.

Ce activitate are BRONCOM R.B. SRL?

Activitatea principală a BRONCOM R.B. SRL este Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN 4763).

Unde are sediul BRONCOM R.B. SRL?

BRONCOM R.B. SRL are sediul social la adresa Cal. Feldioarei Nr. 88, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

BRONCOM R.B. SRL este plătitoare de TVA?

Da. BRONCOM R.B. SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

BRONCOM R.B. SRL are datorii la ANAF?

Nu. BRONCOM R.B. SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BRONCOM R.B. SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].