RadiatăSRL

BRODEX SERV SRL

Str. Mihai Viteazul Nr. ., Bl. C2, Ap. 46, Mun. Bârlad, Jud. Vaslui

CUI
7274100
Reg. Com.
J37/162/1995
Înființată
13 aprilie 1995
Vechime
31 de ani, 6 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 19.10.2000

Rezumat

Pe scurt

BRODEX SERV SRL (CUI 7274100) a fost o societate cu răspundere limitată din Bârlad, județul Vaslui, înființată în 1995 și radiată în 2000.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7274100
Nr. Reg. Com.
J37/162/1995
EUID
ROONRC.J37/162/1995
Data înființării
13 aprilie 1995
Vechime
31 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mihai Viteazul Nr. ., Bl. C2, Ap. 46, Mun. Bârlad, Jud. Vaslui

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MUST••• D.RO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2000

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vaslui cu nr. J37/162/1995.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BRODEX SERV SRL

Este BRODEX SERV SRL activă?

Nu. BRODEX SERV SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2000.

Unde avea sediul BRODEX SERV SRL?

BRODEX SERV SRL avea sediul social la adresa Str. Mihai Viteazul Nr. ., Bl. C2, Ap. 46, Mun. Bârlad, Jud. Vaslui.

BRODEX SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. BRODEX SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BRODEX SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].