ActivăSRL

BRINCOS NAIL SRL

Str. Iuliu Maniu Nr. 68, Bl. 3, Sc. A, Ap. 13, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500091

CAEN 4726: Comerț cu amănuntul al produselor din tutun

CUI
34779305
Reg. Com.
J2015001181081
Înființată
15 iulie 2015
Vechime
11 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
314 mii lei
Profit net 2025
40 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.07.2015

Rezumat

Pe scurt

BRINCOS NAIL SRL (CUI 34779305) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN 4726).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 313.714 lei (-19% față de 2024) și un profit net de 39.949 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34779305
Nr. Reg. Com.
J2015001181081
EUID
ROONRC.J2015001181081
Cod CAEN principal
4726 - Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
Data înființării
15 iulie 2015
Vechime
11 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Iuliu Maniu Nr. 68, Bl. 3, Sc. A, Ap. 13, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500091

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • POPE••• TEO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-18,7% față de 2024

313.714 RON

2024: 385.713 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 54.969 RONAnul 2017: 118.230 RONAnul 2018: 122.056 RONAnul 2019: 126.578 RONAnul 2020: 67.929 RONAnul 2021: 72.610 RONAnul 2022: 95.355 RONAnul 2023: 80.107 RONAnul 2024: 385.713 RONAnul 2025: 313.714 RON

Profit net 2025

+9,8% față de 2024

39.949 RON

2024: 36.383 RON

-50k-25k025k50k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -33.349 RONAnul 2017: -40.112 RONAnul 2018: 15.108 RONAnul 2019: 8.048 RONAnul 2020: -18.485 RONAnul 2021: 9.536 RONAnul 2022: 4.479 RONAnul 2023: -8.284 RONAnul 2024: 36.383 RONAnul 2025: 39.949 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    314 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    386 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    -40 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,99Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 99% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
96%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

96% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1181/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BRINCOS NAIL SRL

Este BRINCOS NAIL SRL activă?

Da. BRINCOS NAIL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BRINCOS NAIL SRL?

Cifra de afaceri a BRINCOS NAIL SRL în 2025 a fost de 313.714 lei, în scădere cu 19% față de 2024.

Ce profit a avut BRINCOS NAIL SRL în 2025?

În 2025, BRINCOS NAIL SRL a înregistrat un profit net de 39.949 lei.

Ce activitate are BRINCOS NAIL SRL?

Activitatea principală a BRINCOS NAIL SRL este Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN 4726).

Unde are sediul BRINCOS NAIL SRL?

BRINCOS NAIL SRL are sediul social la adresa Str. Iuliu Maniu Nr. 68, Bl. 3, Sc. A, Ap. 13, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500091.

BRINCOS NAIL SRL este plătitoare de TVA?

Da. BRINCOS NAIL SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

BRINCOS NAIL SRL are datorii la ANAF?

Nu. BRINCOS NAIL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BRINCOS NAIL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].