ActivăSRL

BRIAL CONSTRUCT SRL

Str. G-ral Dumitrache Nr. 11, Bl. 272, Sc. A, Ap. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500168

CAEN 2223: Fabricarea de uși și ferestre din material plastic

CUI
23842083
Reg. Com.
J08/1289/2008
Înființată
8 mai 2008
Vechime
18 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2022
0 lei
Profit net 2022
-430 lei
Angajați 2022
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 01.05.2012

Rezumat

Pe scurt

BRIAL CONSTRUCT SRL (CUI 23842083) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2008. Activitatea principală este Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN 2223).

În 2022 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 430 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23842083
Nr. Reg. Com.
J08/1289/2008
EUID
ROONRC.J08/1289/2008
Cod CAEN principal
2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
Data înființării
8 mai 2008
Vechime
18 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. G-ral Dumitrache Nr. 11, Bl. 272, Sc. A, Ap. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500168

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BUJORE••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

-100,0% față de 2021

0 RON

2021: 42 RON

050k100k150k2013201420152016201720182019202020212022Anul 2013: 27.327 RONAnul 2014: 29.956 RONAnul 2015: 107.495 RONAnul 2016: 109.293 RONAnul 2017: 43.119 RONAnul 2018: 128.115 RONAnul 2019: 47.796 RONAnul 2020: 9.432 RONAnul 2021: 42 RONAnul 2022: 0 RON

Profit net 2022

+99,3% față de 2021

-430 RON

2021: -62.670 RON

-150k-100k-50k050k100k2013201420152016201720182019202020212022Anul 2013: -15.138 RONAnul 2014: -28.129 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 81.910 RONAnul 2017: 20.153 RONAnul 2018: 13.761 RONAnul 2019: -109.064 RONAnul 2020: -9.928 RONAnul 2021: -62.670 RONAnul 2022: -430 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -430 lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    42 lei
    Profit net
    -63 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    -109 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    82 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăIndisponibil
—
2018201920202021

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,07Față de anul anterior: stabil
20182019202020212022

Activele circulante acoperă doar 6,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.512%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

1.512% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1289/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BRIAL CONSTRUCT SRL

Este BRIAL CONSTRUCT SRL activă?

Da. BRIAL CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut BRIAL CONSTRUCT SRL în 2022?

În 2022, BRIAL CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 430 lei.

Ce activitate are BRIAL CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a BRIAL CONSTRUCT SRL este Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN 2223).

Unde are sediul BRIAL CONSTRUCT SRL?

BRIAL CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. G-ral Dumitrache Nr. 11, Bl. 272, Sc. A, Ap. 3, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500168.

BRIAL CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BRIAL CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BRIAL CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. BRIAL CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BRIAL CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].