ActivăSA

BREM COMPANY SA

Aleea Uzinei Nr. 1/A, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
15290697
Reg. Com.
J2003000469086
Înființată
13 martie 2003
Vechime
23 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
2,7 mil. lei
Profit net 2025
17 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.03.2003

Rezumat

Pe scurt

BREM COMPANY SA (CUI 15290697) este o societate pe acțiuni activă din Zărnești, județul Brașov, înființată în 2003. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,65 mil. lei (+1,1% față de 2024) și un profit net de 17.137 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15290697
Nr. Reg. Com.
J2003000469086
EUID
ROONRC.J2003000469086
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
13 martie 2003
Vechime
23 de ani, 7 luni
Formă juridică
SA
Adresă sediu
Aleea Uzinei Nr. 1/A, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • FONT••• IV•••
  • SAN••• VIOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,1% față de 2024

2.653.816 RON

2024: 2.624.914 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.573.042 RONAnul 2017: 1.627.490 RONAnul 2018: 1.943.466 RONAnul 2019: 2.520.941 RONAnul 2020: 2.202.601 RONAnul 2021: 2.172.892 RONAnul 2022: 3.005.754 RONAnul 2023: 2.954.581 RONAnul 2024: 2.624.914 RONAnul 2025: 2.653.816 RON

Profit net 2025

-42,2% față de 2024

17.137 RON

2024: 29.655 RON

-300k-200k-100k0100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -240.974 RONAnul 2017: 78.019 RONAnul 2018: 19.196 RONAnul 2019: 16.804 RONAnul 2020: 36.339 RONAnul 2021: 20.241 RONAnul 2022: 23.742 RONAnul 2023: 6.686 RONAnul 2024: 29.655 RONAnul 2025: 17.137 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,7 mil. lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,6 mil. lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    6
  • 2023

    Cifra de afaceri
    3,0 mil. lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,0 mil. lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    8
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    9
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    78 mii lei
    Angajați
    9
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    -241 mii lei
    Angajați
    9

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,6%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,52Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,52 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
38%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

38% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2003

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/469/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BREM COMPANY SA

Este BREM COMPANY SA activă?

Da. BREM COMPANY SA figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BREM COMPANY SA?

Cifra de afaceri a BREM COMPANY SA în 2025 a fost de 2.653.816 lei (2,65 mil. lei), în creștere cu 1,1% față de 2024.

Ce profit a avut BREM COMPANY SA în 2025?

În 2025, BREM COMPANY SA a înregistrat un profit net de 17.137 lei.

Ce activitate are BREM COMPANY SA?

Activitatea principală a BREM COMPANY SA este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul BREM COMPANY SA?

BREM COMPANY SA are sediul social la adresa Aleea Uzinei Nr. 1/A, Orș. Zărnești, Jud. Brașov, 505800.

BREM COMPANY SA este plătitoare de TVA?

Da. BREM COMPANY SA este înregistrată în scopuri de TVA.

BREM COMPANY SA are datorii la ANAF?

Nu. BREM COMPANY SA nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BREM COMPANY SA

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].