ActivăSRL

BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L.

Str. Căminului Nr. 11, Sat Jijia Com. Albeşti, Jud. Botoşani, 717008

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
40722915
Reg. Com.
J2019000262073
Înființată
1 martie 2019
Vechime
7 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
706 mii lei
Profit net 2025
459 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.03.2019

Rezumat

Pe scurt

BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40722915) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Jijia, comuna Albești, județul Botoșani, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 706.257 lei (+470% față de 2024) și un profit net de 459.044 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40722915
Nr. Reg. Com.
J2019000262073
EUID
ROONRC.J2019000262073
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
1 martie 2019
Vechime
7 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Căminului Nr. 11, Sat Jijia Com. Albeşti, Jud. Botoşani, 717008

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BREHUIE••• VIC••• IUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+470,1% față de 2024

706.257 RON

2024: 123.875 RON

0200k400k600k800k2019202020212022202320242025Anul 2019: 75.578 RONAnul 2020: 96.270 RONAnul 2021: 42.900 RONAnul 2022: 127.253 RONAnul 2023: 80.869 RONAnul 2024: 123.875 RONAnul 2025: 706.257 RON

Profit net 2025

+684,9% față de 2024

459.044 RON

2024: 58.482 RON

0200k400k600k2019202020212022202320242025Anul 2019: 59.182 RONAnul 2020: 56.410 RONAnul 2021: 34.988 RONAnul 2022: 85.103 RONAnul 2023: 32.055 RONAnul 2024: 58.482 RONAnul 2025: 459.044 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    706 mii lei
    Profit net
    459 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
65%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 65 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,97Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,97 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
25%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Botoșani cu nr. J7/262/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L.

Este BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 706.257 lei, în creștere cu 470% față de 2024.

Ce profit a avut BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 459.044 lei.

Ce activitate are BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L.?

BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Căminului Nr. 11, Sat Jijia Com. Albești, Jud. Botoșani, 717008.

BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Da. BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BREHU FARFUI CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].