ActivăSRL

BREAD CO SRL

Str. 22 DECEMBRIE Nr. -, Bl. T9, Sc. B, Et. 2, Ap. 6, Mun. Feteşti, Jud. Ialomiţa, 925100

CAEN 3313: Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice

CUI
7973494
Reg. Com.
J1995000546216
Înființată
28 noiembrie 1995
Vechime
30 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
31 mii lei
Profit net 2025
21 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.12.1995

Rezumat

Pe scurt

BREAD CO SRL (CUI 7973494) este o societate cu răspundere limitată activă din Fetești, județul Ialomița, înființată în 1995. Activitatea principală este Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice (CAEN 3313).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 30.791 lei (+26% față de 2024) și un profit net de 20.824 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7973494
Nr. Reg. Com.
J1995000546216
EUID
ROONRC.J1995000546216
Cod CAEN principal
3313 - Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
Data înființării
28 noiembrie 1995
Vechime
30 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 22 DECEMBRIE Nr. -, Bl. T9, Sc. B, Et. 2, Ap. 6, Mun. Feteşti, Jud. Ialomiţa, 925100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0243••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • R••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+26,1% față de 2024

30.791 RON

2024: 24.417 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 24.568 RONAnul 2017: 22.836 RONAnul 2018: 24.868 RONAnul 2019: 18.939 RONAnul 2020: 13.294 RONAnul 2021: 15.436 RONAnul 2022: 17.408 RONAnul 2023: 20.813 RONAnul 2024: 24.417 RONAnul 2025: 30.791 RON

Profit net 2025

+35,1% față de 2024

20.824 RON

2024: 15.412 RON

010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.988 RONAnul 2017: 4.771 RONAnul 2018: 16.031 RONAnul 2019: 10.256 RONAnul 2020: 7.226 RONAnul 2021: 11.126 RONAnul 2022: 10.893 RONAnul 2023: 13.193 RONAnul 2024: 15.412 RONAnul 2025: 20.824 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
68%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 67,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
20,24Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 20,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
4,6%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

4,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2011

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 1995

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/546/1995.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BREAD CO SRL

Este BREAD CO SRL activă?

Da. BREAD CO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BREAD CO SRL?

Cifra de afaceri a BREAD CO SRL în 2025 a fost de 30.791 lei, în creștere cu 26% față de 2024.

Ce profit a avut BREAD CO SRL în 2025?

În 2025, BREAD CO SRL a înregistrat un profit net de 20.824 lei.

Ce activitate are BREAD CO SRL?

Activitatea principală a BREAD CO SRL este Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice (CAEN 3313).

Unde are sediul BREAD CO SRL?

BREAD CO SRL are sediul social la adresa Str. 22 DECEMBRIE Nr. -, Bl. T9, Sc. B, Et. 2, Ap. 6, Mun. Fetești, Jud. Ialomița, 925100.

BREAD CO SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BREAD CO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BREAD CO SRL are datorii la ANAF?

Nu. BREAD CO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BREAD CO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].