ActivăSRL

BRAVIL SERV S.R.L.

Str. Ungheni Nr. 2, Bl. 24, Sc. C, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500251

CAEN 7120: Activități de testări și analize tehnice

CUI
41253620
Reg. Com.
J2019001986088
Înființată
11 iunie 2019
Vechime
7 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
174 mii lei
Profit net 2025
9 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.06.2019

Rezumat

Pe scurt

BRAVIL SERV S.R.L. (CUI 41253620) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 173.715 lei (-0,9% față de 2024) și un profit net de 9.007 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41253620
Nr. Reg. Com.
J2019001986088
EUID
ROONRC.J2019001986088
Cod CAEN principal
7120 - Activități de testări și analize tehnice
Data înființării
11 iunie 2019
Vechime
7 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ungheni Nr. 2, Bl. 24, Sc. C, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500251

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BRÎN••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,9% față de 2024

173.715 RON

2024: 175.370 RON

050k100k150k200k202020212022202320242025Anul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 141.991 RONAnul 2024: 175.370 RONAnul 2025: 173.715 RON

Profit net 2025

-78,6% față de 2024

9.007 RON

2024: 42.019 RON

-20k020k40k60k202020212022202320242025Anul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: -7.784 RONAnul 2023: 44.886 RONAnul 2024: 42.019 RONAnul 2025: 9.007 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    175 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,2%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,99Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,99 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
49%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1986/2019.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BRAVIL SERV S.R.L.

Este BRAVIL SERV S.R.L. activă?

Da. BRAVIL SERV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BRAVIL SERV S.R.L.?

Cifra de afaceri a BRAVIL SERV S.R.L. în 2025 a fost de 173.715 lei, în scădere cu 0,9% față de 2024.

Ce profit a avut BRAVIL SERV S.R.L. în 2025?

În 2025, BRAVIL SERV S.R.L. a înregistrat un profit net de 9.007 lei.

Ce activitate are BRAVIL SERV S.R.L.?

Activitatea principală a BRAVIL SERV S.R.L. este Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).

Unde are sediul BRAVIL SERV S.R.L.?

BRAVIL SERV S.R.L. are sediul social la adresa Str. Ungheni Nr. 2, Bl. 24, Sc. C, Ap. 8, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500251.

BRAVIL SERV S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. BRAVIL SERV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

BRAVIL SERV S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. BRAVIL SERV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BRAVIL SERV S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].