Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
BRĂTILĂ SRL (CUI 1147949) este o societate cu răspundere limitată activă din Buzău, înființată în 1992. Activitatea principală este Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 789.163 lei (+25% față de 2024) și un profit net de 23.247 lei, cu 26 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 565.662 lei |
| 2017 | 558.606 lei |
| 2018 | 800.963 lei |
| 2019 | 688.798 lei |
| 2020 | 319.511 lei |
| 2021 | 391.078 lei |
| 2022 | 659.446 lei |
| 2023 | 567.174 lei |
| 2024 | 630.204 lei |
| 2025 | 789.163 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 789.163 | 630.204 | 567.174 | 659.446 | 391.078 | 319.511 | 688.798 | 800.963 | 558.606 | 565.662 |
| Profit net | 23.247 | 6.885 | 5.876 | 16.575 | 3.210 | 1.247 | 3.903 | 2.307 | 1.991 | 7.029 |
| Număr mediu de angajați | 26 | 27 | 25 | 23 | 24 | 22 | 21 | 21 | 23 | 21 |
| Active imobilizate | 741.864 | 658.061 | 677.610 | 593.808 | 506.604 | 520.735 | 649.325 | 759.640 | 901.216 | 983.871 |
| Active circulante | 163.591 | 172.891 | 146.471 | 167.383 | 254.771 | 162.866 | 224.969 | 241.944 | 158.295 | 93.731 |
| Stocuri | 90.879 | 115.056 | 67.506 | 49.185 | 191.222 | 147.572 | 179.957 | 202.876 | 115.393 | 29.404 |
| Creanțe | 29.413 | 42.487 | 56.843 | 25.700 | 58.524 | 7.979 | 33.429 | 33.012 | 35.695 | 36.259 |
| Datorii | 333.788 | 290.500 | 223.937 | 128.034 | 133.301 | 41.038 | 220.779 | 335.673 | 379.908 | 376.772 |
| Capitaluri proprii | 571.667 | 548.420 | 621.794 | 615.918 | 599.343 | 602.341 | 601.093 | 597.191 | 594.883 | 592.892 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 49% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. BRĂTILĂ SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a BRĂTILĂ SRL în 2025 a fost de 789.163 lei, în creștere cu 25% față de 2024.
În 2025, BRĂTILĂ SRL a înregistrat un profit net de 23.247 lei.
Activitatea principală a BRĂTILĂ SRL este Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).
BRĂTILĂ SRL are sediul social la adresa Str. VICTORIEI Nr. 63, Municipiul Buzău, Jud. Buzău, 0.
Da. BRĂTILĂ SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. BRĂTILĂ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].