ActivăSRL

BRATCOM SRL

Str. 1 DECEMBRIE 1918, Bl. A5, Ap. 1, Orş. Nehoiu, Jud. Buzău, 125100

CAEN 5611: Restaurante

CUI
11928050
Reg. Com.
J1999000254104
Înființată
8 iulie 1999
Vechime
27 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
258 mii lei
Profit net 2025
26 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.07.1999

Rezumat

Pe scurt

BRATCOM SRL (CUI 11928050) este o societate cu răspundere limitată activă din Nehoiu, județul Buzău, înființată în 1999. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 258.370 lei (+8,2% față de 2024) și un profit net de 26.166 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11928050
Nr. Reg. Com.
J1999000254104
EUID
ROONRC.J1999000254104
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
8 iulie 1999
Vechime
27 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 1 DECEMBRIE 1918, Bl. A5, Ap. 1, Orş. Nehoiu, Jud. Buzău, 125100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BRĂT••• DO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+8,2% față de 2024

258.370 RON

2024: 238.716 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 317.826 RONAnul 2017: 235.249 RONAnul 2018: 212.656 RONAnul 2019: 206.887 RONAnul 2020: 303.651 RONAnul 2021: 217.787 RONAnul 2022: 204.983 RONAnul 2023: 248.519 RONAnul 2024: 238.716 RONAnul 2025: 258.370 RON

Profit net 2025

+211,5% față de 2024

26.166 RON

2024: -23.458 RON

-40k-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 6.868 RONAnul 2017: 7.003 RONAnul 2018: 26.301 RONAnul 2019: 40.193 RONAnul 2020: 33.714 RONAnul 2021: 2.612 RONAnul 2022: 10.755 RONAnul 2023: 571 RONAnul 2024: -23.458 RONAnul 2025: 26.166 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    258 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    239 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    249 mii lei
    Profit net
    571 lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    205 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    218 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    304 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    235 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    318 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
10%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,45Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 45% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
48%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

48% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2007

    A absorbit prin fuziune BRATCOM S.R.L. (CUI 16126901)

    Legătură dedusă din denumirea identică a celor două firme la data fuziunii.

  6. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 1999 - 1999)
  1. 1999

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/254/1999.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BRATCOM SRL

Este BRATCOM SRL activă?

Da. BRATCOM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BRATCOM SRL?

Cifra de afaceri a BRATCOM SRL în 2025 a fost de 258.370 lei, în creștere cu 8,2% față de 2024.

Ce profit a avut BRATCOM SRL în 2025?

În 2025, BRATCOM SRL a înregistrat un profit net de 26.166 lei.

Ce activitate are BRATCOM SRL?

Activitatea principală a BRATCOM SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul BRATCOM SRL?

BRATCOM SRL are sediul social la adresa Str. 1 DECEMBRIE 1918, Bl. A5, Ap. 1, Orș. Nehoiu, Jud. Buzău, 125100.

BRATCOM SRL este plătitoare de TVA?

Da. BRATCOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

BRATCOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. BRATCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BRATCOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].