ActivăSRL

BRAMIER SRL

Str. Gál Sándor Nr. 16A, Mun. Miercurea Ciuc, Jud. Harghita, 530210

CAEN 7430: Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

CUI
6415651
Reg. Com.
J19/1007/1994
Înființată
14 noiembrie 1994
Vechime
31 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
12 mii lei
Profit net 2025
3 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.11.1994

Rezumat

Pe scurt

BRAMIER SRL (CUI 6415651) este o societate cu răspundere limitată activă din Miercurea Ciuc, județul Harghita, înființată în 1994. Activitatea principală este Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN 7430).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 11.855 lei (+11% față de 2024) și un profit net de 3.498 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6415651
Nr. Reg. Com.
J19/1007/1994
EUID
ROONRC.J19/1007/1994
Cod CAEN principal
7430 - Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Data înființării
14 noiembrie 1994
Vechime
31 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gál Sándor Nr. 16A, Mun. Miercurea Ciuc, Jud. Harghita, 530210

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BAL••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+10,5% față de 2024

11.855 RON

2024: 10.726 RON

010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 21.063 RONAnul 2017: 18.418 RONAnul 2018: 15.778 RONAnul 2019: 13.687 RONAnul 2020: 16.281 RONAnul 2021: 16.037 RONAnul 2022: 13.391 RONAnul 2023: 13.988 RONAnul 2024: 10.726 RONAnul 2025: 11.855 RON

Profit net 2025

+15,5% față de 2024

3.498 RON

2024: 3.028 RON

-3k03k5k8k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.791 RONAnul 2017: 4.754 RONAnul 2018: 2.647 RONAnul 2019: 3.871 RONAnul 2020: 5.662 RONAnul 2021: 4.912 RONAnul 2022: -2.246 RONAnul 2023: 2.852 RONAnul 2024: 3.028 RONAnul 2025: 3.498 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
30%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 29,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
91,00Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 91,00 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

1,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Certificat de înmatriculare preschimbat

  2. 2025

    Stare nouă la ONRC: Certificat de înmatriculare preschimbat

  3. Stare încheiată la ONRC: Certificat de înmatriculare preschimbat

  4. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2002

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 1994 - 1998)
  1. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Harghita cu nr. J19/1007/1994.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BRAMIER SRL

Este BRAMIER SRL activă?

Da. BRAMIER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BRAMIER SRL?

Cifra de afaceri a BRAMIER SRL în 2025 a fost de 11.855 lei, în creștere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut BRAMIER SRL în 2025?

În 2025, BRAMIER SRL a înregistrat un profit net de 3.498 lei.

Ce activitate are BRAMIER SRL?

Activitatea principală a BRAMIER SRL este Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN 7430).

Unde are sediul BRAMIER SRL?

BRAMIER SRL are sediul social la adresa Str. Gál Sándor Nr. 16A, Mun. Miercurea Ciuc, Jud. Harghita, 530210.

BRAMIER SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BRAMIER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BRAMIER SRL are datorii la ANAF?

Nu. BRAMIER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BRAMIER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].