ActivăSRL

BRAMAX G&D S.R.L.

Str. Zizinului Nr. 24, Bl. 35, Sc. A, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500414

CAEN 4772: Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

CUI
40532198
Reg. Com.
J2019000403081
Înființată
31 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
140 mii lei
Profit net 2025
5 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.01.2019

Rezumat

Pe scurt

BRAMAX G&D S.R.L. (CUI 40532198) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN 4772).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 139.560 lei (-28% față de 2024) și un profit net de 4.948 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40532198
Nr. Reg. Com.
J2019000403081
EUID
ROONRC.J2019000403081
Cod CAEN principal
4772 - Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
Data înființării
31 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zizinului Nr. 24, Bl. 35, Sc. A, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500414

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MAXIM••• DOR••• LEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-27,6% față de 2024

139.560 RON

2024: 192.673 RON

050k100k150k200k2019202020212022202320242025Anul 2019: 147.891 RONAnul 2020: 102.313 RONAnul 2021: 153.660 RONAnul 2022: 172.043 RONAnul 2023: 194.972 RONAnul 2024: 192.673 RONAnul 2025: 139.560 RON

Profit net 2025

-87,1% față de 2024

4.948 RON

2024: 38.303 RON

-20k020k40k2019202020212022202320242025Anul 2019: 23.349 RONAnul 2020: -4.255 RONAnul 2021: -9.472 RONAnul 2022: 13.664 RONAnul 2023: 29.426 RONAnul 2024: 38.303 RONAnul 2025: 4.948 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    195 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    172 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    154 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    148 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
14,39Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14,39 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2021

    Schimbarea denumirii

    BRAMAX G&D S.R.L.-D. → BRAMAX G&D S.R.L.

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/403/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BRAMAX G&D S.R.L.

Este BRAMAX G&D S.R.L. activă?

Da. BRAMAX G&D S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BRAMAX G&D S.R.L.?

Cifra de afaceri a BRAMAX G&D S.R.L. în 2025 a fost de 139.560 lei, în scădere cu 28% față de 2024.

Ce profit a avut BRAMAX G&D S.R.L. în 2025?

În 2025, BRAMAX G&D S.R.L. a înregistrat un profit net de 4.948 lei.

Ce activitate are BRAMAX G&D S.R.L.?

Activitatea principală a BRAMAX G&D S.R.L. este Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN 4772).

Unde are sediul BRAMAX G&D S.R.L.?

BRAMAX G&D S.R.L. are sediul social la adresa Str. Zizinului Nr. 24, Bl. 35, Sc. A, Ap. 8, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500414.

BRAMAX G&D S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. BRAMAX G&D S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BRAMAX G&D S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. BRAMAX G&D S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BRAMAX G&D S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].