RadiatăSRL

BP EFFICIENCY ADVISOR SRL

Str. Poet Andrei Mureşanu Nr. 14, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400071

CAEN 8559: Alte forme de învățământ n.c.a.

CUI
33184481
Reg. Com.
J2014001667124
Înființată
20 mai 2014
Vechime
12 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2024
325 mii lei
Profit net 2024
169 mii lei
Angajați 2024
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 21.05.2026

Rezumat

Pe scurt

BP EFFICIENCY ADVISOR SRL (CUI 33184481) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014 și radiată în 2026. Activitatea principală era Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 325.333 lei (+57% față de 2023) și un profit net de 168.557 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33184481
Nr. Reg. Com.
J2014001667124
EUID
ROONRC.J2014001667124
Cod CAEN principal
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
Data înființării
20 mai 2014
Vechime
12 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Poet Andrei Mureşanu Nr. 14, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400071

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MURE••• DI••• ROX•••
  • ȘER••• FEODO••• ANASTA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+56,5% față de 2023

325.333 RON

2023: 207.875 RON

0100k200k300k400k202220232024Anul 2022: 0 RONAnul 2023: 207.875 RONAnul 2024: 325.333 RON

Profit net 2024

+28,5% față de 2023

168.557 RON

2023: 131.176 RON

-50k050k100k150k200k202220232024Anul 2022: -614 RONAnul 2023: 131.176 RONAnul 2024: 168.557 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    325 mii lei
    Profit net
    169 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    131 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -614 lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
52%Față de anul anterior: în scădere
20232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 51,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,10Față de anul anterior: în scădere
202220232024

Activele circulante acoperă doar 9,8% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
54%Față de anul anterior: în creștere
202220232024

54% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2025

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (8 evenimente în plus, 2014 - 2024)
  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2023

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  3. Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  4. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  5. 2020

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  7. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  8. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1667/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (4 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BP EFFICIENCY ADVISOR SRL

Este BP EFFICIENCY ADVISOR SRL activă?

Nu. BP EFFICIENCY ADVISOR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a BP EFFICIENCY ADVISOR SRL?

Cifra de afaceri a BP EFFICIENCY ADVISOR SRL în 2024 a fost de 325.333 lei, în creștere cu 57% față de 2023.

Ce profit a avut BP EFFICIENCY ADVISOR SRL în 2024?

În 2024, BP EFFICIENCY ADVISOR SRL a înregistrat un profit net de 168.557 lei.

Câți angajați avea BP EFFICIENCY ADVISOR SRL?

Conform bilanțului pe 2024, BP EFFICIENCY ADVISOR SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2023).

Ce activitate avea BP EFFICIENCY ADVISOR SRL?

Activitatea principală a BP EFFICIENCY ADVISOR SRL era Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

Unde avea sediul BP EFFICIENCY ADVISOR SRL?

BP EFFICIENCY ADVISOR SRL avea sediul social la adresa Str. Poet Andrei Mureșanu Nr. 14, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400071.

BP EFFICIENCY ADVISOR SRL are datorii la ANAF?

Nu. BP EFFICIENCY ADVISOR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BP EFFICIENCY ADVISOR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].