BOZO RAMEX SRL
PANSELUŢELOR Nr. 1 A, Ap. 2, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş
CAEN 4751: Comerț cu amănuntul al textilelor
- CUI
- 34186782
- Reg. Com.
- J26/224/2015
- Înființată
- 4 martie 2015
- Vechime
- 11 ani, 7 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 206 mii lei
- Profit net 2025
- 29 mii lei
- Angajați 2025
- 2
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.03.2015
Rezumat
Pe scurt
BOZO RAMEX SRL (CUI 34186782) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN 4751).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 205.617 lei (+29% față de 2024) și un profit net de 28.590 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 34186782
- Nr. Reg. Com.
- J26/224/2015
- EUID
- ROONRC.J26/224/2015
- Cod CAEN principal
- 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor
- Data înființării
- 4 martie 2015
- Vechime
- 11 ani, 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- PANSELUŢELOR Nr. 1 A, Ap. 2, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- FAZA••• GABRIE•••
- FAZA••• ZOL•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
+28,8% față de 2024205.617 RON
2024: 159.590 RON
Profit net 2025
+407,8% față de 202428.590 RON
2024: 5.630 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 206 mii lei
- Profit net
- 29 mii lei
- Angajați
- 2
2024
- Cifra de afaceri
- 160 mii lei
- Profit net
- 6 mii lei
- Angajați
- 2
2023
- Cifra de afaceri
- 157 mii lei
- Profit net
- 33 mii lei
- Angajați
- 2
2022
- Cifra de afaceri
- 181 mii lei
- Profit net
- 57 mii lei
- Angajați
- 2
2021
- Cifra de afaceri
- 160 mii lei
- Profit net
- 40 mii lei
- Angajați
- 2
2020
- Cifra de afaceri
- 149 mii lei
- Profit net
- 28 mii lei
- Angajați
- 2
2019
- Cifra de afaceri
- 241 mii lei
- Profit net
- 84 mii lei
- Angajați
- 2
2018
- Cifra de afaceri
- 193 mii lei
- Profit net
- 50 mii lei
- Angajați
- 2
2017
- Cifra de afaceri
- 172 mii lei
- Profit net
- 22 mii lei
- Angajați
- 3
2016
- Cifra de afaceri
- 132 mii lei
- Profit net
- 7 mii lei
- Angajați
- 4
Analiză
Indicatori financiari 2025
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,9 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,05 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2019
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Cel mai mare profit net din istoric
- 2015
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/224/2015.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre BOZO RAMEX SRL
Este BOZO RAMEX SRL activă?
Da. BOZO RAMEX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a BOZO RAMEX SRL?
Cifra de afaceri a BOZO RAMEX SRL în 2025 a fost de 205.617 lei, în creștere cu 29% față de 2024.
Ce profit a avut BOZO RAMEX SRL în 2025?
În 2025, BOZO RAMEX SRL a înregistrat un profit net de 28.590 lei.
Ce activitate are BOZO RAMEX SRL?
Activitatea principală a BOZO RAMEX SRL este Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN 4751).
Unde are sediul BOZO RAMEX SRL?
BOZO RAMEX SRL are sediul social la adresa PANSELUȚELOR Nr. 1 A, Ap. 2, Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș.
BOZO RAMEX SRL este plătitoare de TVA?
Nu. BOZO RAMEX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
BOZO RAMEX SRL are datorii la ANAF?
Nu. BOZO RAMEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre BOZO RAMEX SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].