DizolvareSRL

BON CONSTRUCT SRL

Str. Erou Ciprian Pintea Nr. 17, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600112

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
15661116
Reg. Com.
J04/953/2003
Înființată
12 august 2003
Vechime
23 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
11 mii lei
Profit net 2025
9 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • dizolvare

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.08.2003

Rezumat

Pe scurt

BON CONSTRUCT SRL (CUI 15661116) este o societate cu răspundere limitată din Bacău, înființată în 2003. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622). Firma este în curs de dizolvare.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 11.060 lei și un profit net de 8.569 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15661116
Nr. Reg. Com.
J04/953/2003
EUID
ROONRC.J04/953/2003
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
12 august 2003
Vechime
23 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Erou Ciprian Pintea Nr. 17, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600112

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BO••• MAR••• DO••• SO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

11.060 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 224.723 RONAnul 2017: 935 RONAnul 2018: 756 RONAnul 2019: 440.529 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 1.267.928 RONAnul 2023: 1.995.095 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 11.060 RON

Profit net 2025

+107,3% față de 2024

8.569 RON

2024: -116.670 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.884 RONAnul 2017: 12.208 RONAnul 2018: -34.072 RONAnul 2019: -157.448 RONAnul 2020: 9.027 RONAnul 2021: -54.932 RONAnul 2022: 454.996 RONAnul 2023: 283.340 RONAnul 2024: -116.670 RONAnul 2025: 8.569 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -117 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    283 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    455 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -55 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    441 mii lei
    Profit net
    -157 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    756 lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    935 lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    225 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
77%Față de anul anterior: în creștere
202220232025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 77,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,02Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,02 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
98%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

98% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2021

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2003

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2003 - 2003)
  1. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/953/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BON CONSTRUCT SRL

Este BON CONSTRUCT SRL activă?

Nu. BON CONSTRUCT SRL este în curs de dizolvare.

Care este cifra de afaceri a BON CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a BON CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 11.060 lei.

Ce profit a avut BON CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, BON CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 8.569 lei.

Ce activitate are BON CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a BON CONSTRUCT SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul BON CONSTRUCT SRL?

BON CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Erou Ciprian Pintea Nr. 17, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600112.

BON CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BON CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BON CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. BON CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BON CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].