BOMARK SRL Funcțiune SRL

Înființată 09.06.1995
Str. TIREAMULUI Nr. 19, Municipiul Carei, Jud. Satu Mare, 3825 6920, Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Prezentare

Pe scurt

BOMARK SRL (CUI 7462805) este o societate cu răspundere limitată activă din Carei, județul Satu Mare, înființată în 1995. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

În 2010 a raportat o cifră de afaceri de 93.562 lei (-36% față de 2009) și o pierdere netă de 1.088 lei, cu 5 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2021
-
Profit net 2021
0lei
Angajați 2021
-
Marjă netă
-
Capital social
11 miilei
Vechime
31ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2021
Cifra de afaceri
AnValoare
2008154.230 lei
2009145.325 lei
201093.562 lei
20190 lei
20200 lei
2021-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202120202019201020092008
Cifra de afaceri-0093.562145.325154.230
Profit net000-1.0888.74224.494
Număr mediu de angajați-00554
Active imobilizate113.813113.813113.813113.813116.40851.033
Active circulante20.00320.00320.00320.00318.40025.476
Stocuri2.0062.0062.0062.006--
Creanțe17.34517.34517.34517.34518.24224.680
Datorii92.25192.25192.25192.25191.82440.436
Capitaluri proprii43.72743.72743.72743.72744.81536.073
Ultimul bilanț: 2021. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2021

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,22 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 22% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
68% Față de anul anterior: stabil

68% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 26.06.1995

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
7462805
Nr. Reg. Com.
J30/401/1995
EUID
ROONRC.J30/401/1995
Cod CAEN principal
6920, Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
9 iunie 1995
Vechime
31 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
11 mii lei (bilanț 2021)
Adresă sediu
Str. TIREAMULUI Nr. 19, Municipiul Carei, Jud. Satu Mare, 3825
Domiciliu fiscal
Str. Tireamului Nr. 19, Mun. Carei, Jud. Satu Mare, 445100

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0261••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • VA••• MA•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2015
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2013
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2008
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  3. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
1995
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/401/1995. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre BOMARK SRL

Este BOMARK SRL activă?

Da. BOMARK SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BOMARK SRL?

Cifra de afaceri a BOMARK SRL în 2010 a fost de 93.562 lei, în scădere cu 36% față de 2009.

Ce profit a avut BOMARK SRL în 2010?

În 2010, BOMARK SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.088 lei.

Ce activitate are BOMARK SRL?

Activitatea principală a BOMARK SRL este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde are sediul BOMARK SRL?

BOMARK SRL are sediul social la adresa Str. TIREAMULUI Nr. 19, Municipiul Carei, Jud. Satu Mare, 3825.

BOMARK SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BOMARK SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BOMARK SRL are datorii la ANAF?

Nu. BOMARK SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BOMARK SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].