Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
BOBARU CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40066691) este o societate cu răspundere limitată activă din Focșani, județul Vrancea, înființată în 2018. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 508.787 lei (+13% față de 2024) și un profit net de 34.799 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2018 | 356.810 lei |
| 2019 | 1.225.891 lei |
| 2020 | 1.770.223 lei |
| 2021 | 796.542 lei |
| 2022 | 548.328 lei |
| 2023 | 692.376 lei |
| 2024 | 448.972 lei |
| 2025 | 508.787 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 508.787 | 448.972 | 692.376 | 548.328 | 796.542 | 1.770.223 | 1.225.891 | 356.810 |
| Profit net | 34.799 | -80.958 | 74.743 | 9.168 | -147.849 | 69.417 | 584 | 79.835 |
| Număr mediu de angajați | - | 8 | 10 | 10 | 10 | 16 | 16 | 16 |
| Active imobilizate | 74.290 | 73.924 | 73.924 | 135.924 | 135.924 | 135.924 | 90.000 | 60.000 |
| Active circulante | 36.000 | 75.226 | 230.912 | 171.769 | 125.509 | 511.850 | 243.348 | 111.387 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | 49.010 | - |
| Creanțe | 2.899 | 9.120 | 140.405 | 114.751 | 69.354 | 507.592 | 50.979 | 47.077 |
| Datorii | 70.351 | 144.010 | 218.738 | 296.338 | 259.247 | 497.739 | 252.729 | 91.352 |
| Capitaluri proprii | 39.939 | 5.140 | 86.098 | 11.355 | 2.186 | 150.035 | 80.619 | 80.035 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 51% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
64% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. BOBARU CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a BOBARU CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 508.787 lei, în creștere cu 13% față de 2024.
În 2025, BOBARU CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 34.799 lei.
Activitatea principală a BOBARU CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
BOBARU CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa INULUI Nr. 5, Municipiul Focșani, Jud. Vrancea, 620106.
Da. BOBARU CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. BOBARU CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].