BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV
Str. Ciocîrliei Nr. 22, Mun. Gherla, Jud. Cluj, 405300
CAEN 5610: Restaurante
- CUI
- 230700
- Reg. Com.
- J12/4021/1991
- Înființată
- 13 decembrie 1991
- Vechime
- 34 de ani, 10 luni
- Cifra de afaceri 2022
- 25 mii lei
- Profit net 2022
- -3 mii lei
- Angajați 2022
- 1
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.11.1992
Rezumat
Pe scurt
BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV (CUI 230700) este o societate în nume colectiv activă din Gherla, județul Cluj, înființată în 1991. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610).
În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 24.694 lei (-10% față de 2021) și o pierdere netă de 3.269 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 230700
- Nr. Reg. Com.
- J12/4021/1991
- EUID
- ROONRC.J12/4021/1991
- Cod CAEN principal
- 5610 - Restaurante
- Data înființării
- 13 decembrie 1991
- Vechime
- 34 de ani, 10 luni
- Formă juridică
- SNC
- Adresă sediu
- Str. Ciocîrliei Nr. 22, Mun. Gherla, Jud. Cluj, 405300
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- ••• I•••
- FERIC••• FLOA•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2013 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2022
-10,3% față de 202124.694 RON
2021: 27.538 RON
Profit net 2022
-344,2% față de 2021-3.269 RON
2021: -736 RON
Evoluție pe ani
2022
- Cifra de afaceri
- 25 mii lei
- Profit net
- -3 mii lei
- Angajați
- 1
2021
- Cifra de afaceri
- 28 mii lei
- Profit net
- -736 lei
- Angajați
- 1
2020
- Cifra de afaceri
- 28 mii lei
- Profit net
- -6 mii lei
- Angajați
- 1
2019
- Cifra de afaceri
- 37 mii lei
- Profit net
- -5 mii lei
- Angajați
- 1
2018
- Cifra de afaceri
- 28 mii lei
- Profit net
- -7 mii lei
- Angajați
- 1
2017
- Cifra de afaceri
- 34 mii lei
- Profit net
- -6 mii lei
- Angajați
- 1
2016
- Cifra de afaceri
- 55 mii lei
- Profit net
- -2 mii lei
- Angajați
- 1
2015
- Cifra de afaceri
- 65 mii lei
- Profit net
- 1 lei
- Angajați
- -
2014
- Cifra de afaceri
- 69 mii lei
- Profit net
- -2 mii lei
- Angajați
- 1
2013
- Cifra de afaceri
- 66 mii lei
- Profit net
- 386 lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2022
Firma a pierdut 13,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,9% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
11.149% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2026
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2011
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2009
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Cel mai mare profit net din istoric
- 1991
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4021/1991, sub denumirea BOB & F F SNC.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV
Este BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV activă?
Da. BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV?
Cifra de afaceri a BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV în 2022 a fost de 24.694 lei, în scădere cu 10% față de 2021.
Ce profit a avut BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV în 2022?
În 2022, BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV a înregistrat o pierdere netă de 3.269 lei.
Ce activitate are BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV?
Activitatea principală a BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV este Restaurante (CAEN 5610).
Unde are sediul BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV?
BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV are sediul social la adresa Str. Ciocîrliei Nr. 22, Mun. Gherla, Jud. Cluj, 405300.
BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV este plătitoare de TVA?
Nu. BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV nu este înregistrată în scopuri de TVA.
BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV are datorii la ANAF?
Nu. BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre BOB & F F SOCIETATE IN NUME COLECTIV
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].