SuspendatăSRL

BM LOOP S.R.L.

Str. Sobarilor Nr. 38A, Bl. IMOBIL 6, Sc. B, Et. 1, Ap. 40, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400270

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
46322225
Reg. Com.
J2022003623127
Înființată
17 iunie 2022
Vechime
4 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
980 mii lei
Profit net 2025
825 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • întrerupere temporară de activitate

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 26.04.2026

Rezumat

Pe scurt

BM LOOP S.R.L. (CUI 46322225) este o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210). Activitatea firmei este suspendată.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 979.953 lei (+3,3% față de 2024) și un profit net de 824.504 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46322225
Nr. Reg. Com.
J2022003623127
EUID
ROONRC.J2022003623127
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
17 iunie 2022
Vechime
4 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Sobarilor Nr. 38A, Bl. IMOBIL 6, Sc. B, Et. 1, Ap. 40, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400270

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MU••• BOG••• VIR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+3,3% față de 2024

979.953 RON

2024: 948.916 RON

0250k500k750k1 mil2022202320242025Anul 2022: 319.713 RONAnul 2023: 932.282 RONAnul 2024: 948.916 RONAnul 2025: 979.953 RON

Profit net 2025

+1,9% față de 2024

824.504 RON

2024: 808.804 RON

0250k500k750k1 mil2022202320242025Anul 2022: 280.046 RONAnul 2023: 816.522 RONAnul 2024: 808.804 RONAnul 2025: 824.504 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    980 mii lei
    Profit net
    825 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    949 mii lei
    Profit net
    809 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    932 mii lei
    Profit net
    817 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    320 mii lei
    Profit net
    280 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
84%Față de anul anterior: stabil
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 84,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
47,43Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 47,43 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
2,1%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

2,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2022 - 2023)
  1. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3623/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BM LOOP S.R.L.

Este BM LOOP S.R.L. activă?

Nu. Activitatea BM LOOP S.R.L. este suspendată.

Care este cifra de afaceri a BM LOOP S.R.L.?

Cifra de afaceri a BM LOOP S.R.L. în 2025 a fost de 979.953 lei, în creștere cu 3,3% față de 2024.

Ce profit a avut BM LOOP S.R.L. în 2025?

În 2025, BM LOOP S.R.L. a înregistrat un profit net de 824.504 lei.

Ce activitate are BM LOOP S.R.L.?

Activitatea principală a BM LOOP S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul BM LOOP S.R.L.?

BM LOOP S.R.L. are sediul social la adresa Str. Sobarilor Nr. 38A, Bl. IMOBIL 6, Sc. B, Et. 1, Ap. 40, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400270.

BM LOOP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. BM LOOP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BM LOOP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. BM LOOP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BM LOOP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].