Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
BLUE VISION SERV SRL (CUI 32218993) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN 8020).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 381.961 lei (+28% față de 2024) și un profit net de 66.853 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 156.102 lei |
| 2017 | 219.091 lei |
| 2018 | 299.906 lei |
| 2019 | 298.448 lei |
| 2020 | 271.382 lei |
| 2021 | 299.943 lei |
| 2022 | 299.029 lei |
| 2023 | 299.210 lei |
| 2024 | 299.545 lei |
| 2025 | 381.961 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 381.961 | 299.545 | 299.210 | 299.029 | 299.943 | 271.382 | 298.448 | 299.906 | 219.091 | 156.102 |
| Profit net | 66.853 | 19.630 | 108.061 | 47.462 | 96.043 | 90.445 | 107.127 | 138.802 | 125.121 | 75.200 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 8.195 | 48.249 | 114.532 | 180.816 | 228.294 | 5.990 | 9.258 | 12.525 | - | - |
| Active circulante | 236.786 | 222.474 | 114.093 | 154.172 | 195.381 | 277.404 | 229.751 | 322.097 | 213.843 | 97.398 |
| Stocuri | - | - | - | 164 | 368 | 164 | 14.973 | 23.990 | 15.335 | 5.187 |
| Creanțe | 98.024 | 69.371 | 57.247 | 26.808 | 29.945 | 33.869 | 10.192 | 16.592 | 16.178 | 6.261 |
| Datorii | 62.905 | 40.378 | 11.255 | 13.369 | 69.385 | 25.148 | 4.366 | 7.105 | 5.128 | 3.278 |
| Capitaluri proprii | 181.856 | 226.114 | 206.484 | 303.858 | 354.290 | 258.246 | 234.643 | 327.517 | 208.715 | 94.120 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,76 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. BLUE VISION SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a BLUE VISION SERV SRL în 2025 a fost de 381.961 lei, în creștere cu 28% față de 2024.
În 2025, BLUE VISION SERV SRL a înregistrat un profit net de 66.853 lei.
Activitatea principală a BLUE VISION SERV SRL este Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN 8020).
BLUE VISION SERV SRL are sediul social la adresa MĂDĂRAȘI Nr. 5, Bl. D10A, Sc. 1, Et. 1, Ap. 6, București Sectorul 3, Jud. București, 32305.
Nu. BLUE VISION SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. BLUE VISION SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].