Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 81,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
BLUE ROAD SRL (CUI 34450085) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,13 mil. lei (+48% față de 2024) și un profit net de 920.963 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 121.956 lei |
| 2017 | 169.757 lei |
| 2018 | 191.031 lei |
| 2019 | 222.850 lei |
| 2020 | 250.511 lei |
| 2021 | 522.855 lei |
| 2022 | 832.187 lei |
| 2023 | 1.091.083 lei |
| 2024 | 762.393 lei |
| 2025 | 1.126.482 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.126.482 | 762.393 | 1.091.083 | 832.187 | 522.855 | 250.511 | 222.850 | 191.031 | 169.757 | 121.956 |
| Profit net | 920.963 | 622.376 | 936.890 | 587.644 | 441.785 | 170.913 | 144.829 | 109.937 | 101.169 | 69.909 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 8.097 | 27.495 | 6.157 | 4.786 | 7.458 | 35.455 | 70.427 | 98.614 | 5.755 | 5.606 |
| Active circulante | 1.972.784 | 652.904 | 1.050.144 | 845.231 | 464.191 | 224.692 | 186.815 | 132.073 | 112.279 | 66.368 |
| Stocuri | - | 937 | - | - | - | 4.200 | 17.056 | 23.454 | 26.514 | 10.743 |
| Creanțe | 909.792 | 110.126 | 467.553 | 442.947 | 215.436 | 21.580 | 23.177 | 29.477 | 34.427 | 10.920 |
| Datorii | 1.059.678 | 56.376 | 119.171 | 262.133 | 29.624 | 88.994 | 112.173 | 120.510 | 16.625 | 1.825 |
| Capitaluri proprii | 921.203 | 624.023 | 937.130 | 587.884 | 442.025 | 171.153 | 145.069 | 110.177 | 101.409 | 70.149 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 81,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,86 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
53% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. BLUE ROAD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a BLUE ROAD SRL în 2025 a fost de 1.126.482 lei (1,13 mil. lei), în creștere cu 48% față de 2024.
În 2025, BLUE ROAD SRL a înregistrat un profit net de 920.963 lei.
Activitatea principală a BLUE ROAD SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
BLUE ROAD SRL are sediul social la adresa PATRIOȚILOR Nr. 8, Bl. PM12, Sc. E, Et. 8, Ap. 178, București Sectorul 3, Jud. București, 32285.
Da. BLUE ROAD SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. BLUE ROAD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].