ActivăSRL

BLACKSTAR CONSTRUCT SRL

Str. Bursucani Nr. 10, Ap. 3, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 61646

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
37000263
Reg. Com.
J40/1164/2017
Înființată
8 februarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2019
959 mii lei
Profit net 2019
307 mii lei
Angajați 2019
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.02.2017

Rezumat

Pe scurt

BLACKSTAR CONSTRUCT SRL (CUI 37000263) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2017. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 959.154 lei (+164% față de 2018) și un profit net de 306.724 lei, cu 6 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37000263
Nr. Reg. Com.
J40/1164/2017
EUID
ROONRC.J40/1164/2017
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
8 februarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bursucani Nr. 10, Ap. 3, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 61646

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MI••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

+164,1% față de 2018

959.154 RON

2018: 363.117 RON

0250k500k750k1 mil201720182019Anul 2017: 267.731 RONAnul 2018: 363.117 RONAnul 2019: 959.154 RON

Profit net 2019

+267,7% față de 2018

306.724 RON

2018: 83.422 RON

0100k200k300k400k201720182019Anul 2017: 133.398 RONAnul 2018: 83.422 RONAnul 2019: 306.724 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    959 mii lei
    Profit net
    307 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    363 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    133 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăBun
32%Față de anul anterior: în creștere
201720182019

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,78Față de anul anterior: în creștere
201720182019

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,78 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
56%Față de anul anterior: în scădere
201720182019

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2022

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2017 - 2017)
  1. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/1164/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BLACKSTAR CONSTRUCT SRL

Este BLACKSTAR CONSTRUCT SRL activă?

Da. BLACKSTAR CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BLACKSTAR CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a BLACKSTAR CONSTRUCT SRL în 2019 a fost de 959.154 lei, în creștere cu 164% față de 2018.

Ce profit a avut BLACKSTAR CONSTRUCT SRL în 2019?

În 2019, BLACKSTAR CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 306.724 lei.

Ce activitate are BLACKSTAR CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a BLACKSTAR CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul BLACKSTAR CONSTRUCT SRL?

BLACKSTAR CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Bursucani Nr. 10, Ap. 3, Sector 6 Mun. București, Jud. București, 61646.

BLACKSTAR CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BLACKSTAR CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BLACKSTAR CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Da. BLACKSTAR CONSTRUCT SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BLACKSTAR CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].