Marjă netă
SlabFirma a pierdut 42,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
BLACK CONF SRL (CUI 36516968) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2016. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 243.273 lei (-36% față de 2024) și o pierdere netă de 103.083 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 148.902 lei |
| 2017 | 598.910 lei |
| 2018 | 570.012 lei |
| 2019 | 648.793 lei |
| 2020 | 218.511 lei |
| 2021 | 118.872 lei |
| 2022 | 593.198 lei |
| 2023 | 685.278 lei |
| 2024 | 377.238 lei |
| 2025 | 243.273 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 243.273 | 377.238 | 685.278 | 593.198 | 118.872 | 218.511 | 648.793 | 570.012 | 598.910 | 148.902 |
| Profit net | -103.083 | 10.391 | 56.357 | 276.169 | -168.528 | -84.342 | 186.268 | 263.580 | 318.903 | 107.634 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | - |
| Active imobilizate | - | 396 | 401 | 233 | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 741.840 | 715.522 | 1.361.441 | 1.191.275 | 792.538 | 890.081 | 1.082.840 | 895.662 | 576.162 | 145.589 |
| Stocuri | 198.172 | 161.616 | 376.482 | 516.788 | 171.800 | 150.814 | 119.586 | 78.951 | - | - |
| Creanțe | 492.862 | 515.649 | 301.376 | 198.719 | 123.283 | 145.157 | 283.503 | 251.815 | 248.990 | 95.579 |
| Datorii | 217.158 | 88.153 | 527.441 | 413.464 | 290.663 | 219.677 | 206.255 | 205.345 | 149.425 | 37.755 |
| Capitaluri proprii | 524.682 | 627.765 | 834.401 | 778.044 | 501.875 | 670.404 | 876.585 | 690.317 | 426.737 | 107.834 |
Firma a pierdut 42,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,42 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. BLACK CONF SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a BLACK CONF SRL în 2025 a fost de 243.273 lei, în scădere cu 36% față de 2024.
În 2025, BLACK CONF SRL a înregistrat o pierdere netă de 103.083 lei.
Activitatea principală a BLACK CONF SRL este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).
BLACK CONF SRL are sediul social la adresa MOLDOVIȚA Nr. 4, Bl. C4, Sc. 1, Et. 2, Ap. 53BIS, București Sectorul 4, Jud. București, 41823.
Da. BLACK CONF SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. BLACK CONF SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].