ActivăSRL

BIO ZYME SRL

Str. Zorilor Nr. 40, Ap. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335

CAEN 4690: Comerț cu ridicata nespecializat

CUI
18954013
Reg. Com.
J2006002811127
Înființată
22 august 2006
Vechime
20 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
3,6 mil. lei
Profit net 2025
714 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.08.2006

Rezumat

Pe scurt

BIO ZYME SRL (CUI 18954013) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,56 mil. lei (-1,2% față de 2024) și un profit net de 713.753 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18954013
Nr. Reg. Com.
J2006002811127
EUID
ROONRC.J2006002811127
Cod CAEN principal
4690 - Comerț cu ridicata nespecializat
Data înființării
22 august 2006
Vechime
20 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zorilor Nr. 40, Ap. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0264••••••
Email (1)
  • ve••@••••.com
Website (1)
  • www.••••••.ro
Persoane (1)
  • CRĂC••• VERON•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-1,2% față de 2024

3.564.656 RON

2024: 3.606.804 RON

05 mil10 mil15 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.851.969 RONAnul 2017: 2.778.020 RONAnul 2018: 2.337.614 RONAnul 2019: 3.190.614 RONAnul 2020: 9.072.984 RONAnul 2021: 9.552.519 RONAnul 2022: 12.683.811 RONAnul 2023: 4.416.348 RONAnul 2024: 3.606.804 RONAnul 2025: 3.564.656 RON

Profit net 2025

+53,0% față de 2024

713.753 RON

2024: 466.504 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 389.608 RONAnul 2017: 319.434 RONAnul 2018: 1.630 RONAnul 2019: 312.657 RONAnul 2020: 2.785.688 RONAnul 2021: 419.359 RONAnul 2022: 3.769.379 RONAnul 2023: 344.827 RONAnul 2024: 466.504 RONAnul 2025: 713.753 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    714 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    467 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4,4 mil. lei
    Profit net
    345 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    12,7 mil. lei
    Profit net
    3,8 mil. lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    9,6 mil. lei
    Profit net
    419 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    9,1 mil. lei
    Profit net
    2,8 mil. lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    313 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    319 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    390 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
20%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,89Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,89 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
30%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

30% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2811/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BIO ZYME SRL

Este BIO ZYME SRL activă?

Da. BIO ZYME SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BIO ZYME SRL?

Cifra de afaceri a BIO ZYME SRL în 2025 a fost de 3.564.656 lei (3,56 mil. lei), în scădere cu 1,2% față de 2024.

Ce profit a avut BIO ZYME SRL în 2025?

În 2025, BIO ZYME SRL a înregistrat un profit net de 713.753 lei.

Ce activitate are BIO ZYME SRL?

Activitatea principală a BIO ZYME SRL este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

Unde are sediul BIO ZYME SRL?

BIO ZYME SRL are sediul social la adresa Str. Zorilor Nr. 40, Ap. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335.

BIO ZYME SRL este plătitoare de TVA?

Da. BIO ZYME SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

BIO ZYME SRL are datorii la ANAF?

Nu. BIO ZYME SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BIO ZYME SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].