ActivăSRL

BILCONT SERV SRL

Str. General Teleman Nr. 20, Mun. Huşi, Jud. Vaslui, 735100

CAEN 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CUI
17110911
Reg. Com.
J2005000023376
Înființată
12 ianuarie 2005
Vechime
21 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
316 mii lei
Profit net 2025
137 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.01.2005

Rezumat

Pe scurt

BILCONT SERV SRL (CUI 17110911) este o societate cu răspundere limitată activă din Huși, județul Vaslui, înființată în 2005. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 316.100 lei (+45% față de 2024) și un profit net de 136.812 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17110911
Nr. Reg. Com.
J2005000023376
EUID
ROONRC.J2005000023376
Cod CAEN principal
6920 - Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
12 ianuarie 2005
Vechime
21 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. General Teleman Nr. 20, Mun. Huşi, Jud. Vaslui, 735100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • C••• MANU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+44,6% față de 2024

316.100 RON

2024: 218.550 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 53.200 RONAnul 2017: 78.600 RONAnul 2018: 117.030 RONAnul 2019: 130.220 RONAnul 2020: 132.550 RONAnul 2021: 128.450 RONAnul 2022: 144.700 RONAnul 2023: 170.600 RONAnul 2024: 218.550 RONAnul 2025: 316.100 RON

Profit net 2025

+133,4% față de 2024

136.812 RON

2024: 58.613 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 17.009 RONAnul 2017: 22.523 RONAnul 2018: 57.143 RONAnul 2019: 64.481 RONAnul 2020: 68.528 RONAnul 2021: 31.709 RONAnul 2022: 58.928 RONAnul 2023: 27.012 RONAnul 2024: 58.613 RONAnul 2025: 136.812 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    316 mii lei
    Profit net
    137 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
43%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 43,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
15,59Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 15,59 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
5,1%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

5,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vaslui cu nr. J37/23/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BILCONT SERV SRL

Este BILCONT SERV SRL activă?

Da. BILCONT SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BILCONT SERV SRL?

Cifra de afaceri a BILCONT SERV SRL în 2025 a fost de 316.100 lei, în creștere cu 45% față de 2024.

Ce profit a avut BILCONT SERV SRL în 2025?

În 2025, BILCONT SERV SRL a înregistrat un profit net de 136.812 lei.

Ce activitate are BILCONT SERV SRL?

Activitatea principală a BILCONT SERV SRL este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde are sediul BILCONT SERV SRL?

BILCONT SERV SRL are sediul social la adresa Str. General Teleman Nr. 20, Mun. Huși, Jud. Vaslui, 735100.

BILCONT SERV SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BILCONT SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BILCONT SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. BILCONT SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BILCONT SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].