ActivăSRL

BICFALAU RETREAT S.R.L.

Str. Daczó Nr. 50, Mun. Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna

CAEN 5520: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CUI
55743568
Reg. Com.
J2026059034005
Înființată
22 octombrie 2026
Vechime
1 lună

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • INREGISTRAT

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.10.2026

Rezumat

Pe scurt

BICFALAU RETREAT S.R.L. (CUI 55743568) este o societate cu răspundere limitată activă din Sfântu Gheorghe, județul Covasna, înființată în 2026. Activitatea principală este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
55743568
Nr. Reg. Com.
J2026059034005
Cod CAEN principal
5520 - Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Data înființării
22 octombrie 2026
Vechime
1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Daczó Nr. 50, Mun. Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 5555

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2026

    Înființarea firmei

    Înmatriculată cu nr. J2026059034005.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BICFALAU RETREAT S.R.L.

Este BICFALAU RETREAT S.R.L. activă?

Da. BICFALAU RETREAT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce activitate are BICFALAU RETREAT S.R.L.?

Activitatea principală a BICFALAU RETREAT S.R.L. este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

Unde are sediul BICFALAU RETREAT S.R.L.?

BICFALAU RETREAT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Daczó Nr. 50, Mun. Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna.

BICFALAU RETREAT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. BICFALAU RETREAT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BICFALAU RETREAT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. BICFALAU RETREAT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BICFALAU RETREAT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].