ActivăSRL

BETALEEL BEN SRL

Str. Harghita Nr. 34, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400595

CAEN 4342: Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CUI
30650420
Reg. Com.
J2012002436127
Înființată
11 septembrie 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
395 mii lei
Profit net 2025
9 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.09.2012

Rezumat

Pe scurt

BETALEEL BEN SRL (CUI 30650420) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN 4342).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 395.416 lei (-50% față de 2024) și un profit net de 8.946 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30650420
Nr. Reg. Com.
J2012002436127
EUID
ROONRC.J2012002436127
Cod CAEN principal
4342 - Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
Data înființării
11 septembrie 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Harghita Nr. 34, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400595

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• BENIA••• FI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-50,2% față de 2024

395.416 RON

2024: 793.254 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.836.359 RONAnul 2017: 2.095.346 RONAnul 2018: 1.249.954 RONAnul 2019: 220.613 RONAnul 2020: 75.000 RONAnul 2021: 18.151 RONAnul 2022: 144.098 RONAnul 2023: 992.967 RONAnul 2024: 793.254 RONAnul 2025: 395.416 RON

Profit net 2025

-92,7% față de 2024

8.946 RON

2024: 122.694 RON

-500k-250k0250k500k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 10.657 RONAnul 2017: 28.608 RONAnul 2018: 21.466 RONAnul 2019: -488.628 RONAnul 2020: 33.479 RONAnul 2021: 99.590 RONAnul 2022: 13.242 RONAnul 2023: 353.506 RONAnul 2024: 122.694 RONAnul 2025: 8.946 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    395 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    793 mii lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    993 mii lei
    Profit net
    354 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    100 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    -489 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    13
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    23
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    23

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,48Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 48% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
90%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

90% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2436/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BETALEEL BEN SRL

Este BETALEEL BEN SRL activă?

Da. BETALEEL BEN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BETALEEL BEN SRL?

Cifra de afaceri a BETALEEL BEN SRL în 2025 a fost de 395.416 lei, în scădere cu 50% față de 2024.

Ce profit a avut BETALEEL BEN SRL în 2025?

În 2025, BETALEEL BEN SRL a înregistrat un profit net de 8.946 lei.

Ce activitate are BETALEEL BEN SRL?

Activitatea principală a BETALEEL BEN SRL este Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN 4342).

Unde are sediul BETALEEL BEN SRL?

BETALEEL BEN SRL are sediul social la adresa Str. Harghita Nr. 34, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400595.

BETALEEL BEN SRL este plătitoare de TVA?

Da. BETALEEL BEN SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

BETALEEL BEN SRL are datorii la ANAF?

Nu. BETALEEL BEN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BETALEEL BEN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].