ActivăSRL

BEST SERVICE & REPAIR S.R.L.

Str. Episcopul Vulcan Nr. 95, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 13482

CAEN 9529: Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

CUI
39162679
Reg. Com.
J40/4930/2018
Înființată
11 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2023
94 mii lei
Profit net 2023
46 mii lei
Angajați 2023
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.04.2018

Rezumat

Pe scurt

BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. (CUI 39162679) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2018. Activitatea principală este Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN 9529).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 94.079 lei (+21% față de 2022) și un profit net de 45.934 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39162679
Nr. Reg. Com.
J40/4930/2018
EUID
ROONRC.J40/4930/2018
Cod CAEN principal
9529 - Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
Data înființării
11 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Episcopul Vulcan Nr. 95, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 13482

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FI••• DUMI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

+20,7% față de 2022

94.079 RON

2022: 77.944 RON

050k100k150k201820192020202120222023Anul 2018: 53.431 RONAnul 2019: 112.950 RONAnul 2020: 70.642 RONAnul 2021: 62.146 RONAnul 2022: 77.944 RONAnul 2023: 94.079 RON

Profit net 2023

-9,0% față de 2022

45.934 RON

2022: 50.496 RON

025k50k75k100k201820192020202120222023Anul 2018: 27.658 RONAnul 2019: 85.630 RONAnul 2020: 41.225 RONAnul 2021: 34.746 RONAnul 2022: 50.496 RONAnul 2023: 45.934 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    86 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
49%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 48,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
9,66Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,66 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
10%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

10% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/4930/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BEST SERVICE & REPAIR S.R.L.

Este BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. activă?

Da. BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BEST SERVICE & REPAIR S.R.L.?

Cifra de afaceri a BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. în 2023 a fost de 94.079 lei, în creștere cu 21% față de 2022.

Ce profit a avut BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. în 2023?

În 2023, BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. a înregistrat un profit net de 45.934 lei.

Ce activitate are BEST SERVICE & REPAIR S.R.L.?

Activitatea principală a BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. este Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN 9529).

Unde are sediul BEST SERVICE & REPAIR S.R.L.?

BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. are sediul social la adresa Str. Episcopul Vulcan Nr. 95, Sector 1 Mun. București, Jud. București, 13482.

BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. BEST SERVICE & REPAIR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BEST SERVICE & REPAIR S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].